Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Všetko okrem pravdy - Gillian McAllister
Ušetríte 9,90 €
  • Gillian McAllister
-77%
3,00 €

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame. V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

tak by som ohodnotila knihy Sebastiana Fitzeka. toto bol moja prva kniha precitana od neho a odvtedy som jeho fanusik. vzdy ma prekvapi ukoncenim knihy a tak to bolo aj v tomto titule. kniha je napinava, pre niekoho mozno zdlhava, no mne tento styl vyhovoval, pretoze ma nutil rozmyslat. ale po pravde zbytocne, bola som vedla :)

Čítaj viac

9

tuto knihu som si precitala len tak z nudy. mam rada styl psycho a triler, a tato kniha mi ponukla oboje. plus bolo, ze kniha ponuka pohlad z viacerych uhlov, a tak nevieme len jeden pohlad, ale vidime aj zvysok. kniha sa velmi dobre citalaa a prechody rozpravania roznych osob mi vobec neprekazali. pekne do seba vsetko zapadalo. odporucam precitat, je to velmi dobra kniha

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“