Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Patrik Kondáš

Mesiac jún je celosvetovo vyhlásený za oficiálny Pride Month. Sme presvedčení, že žiadnej diskusii nemôže uškodiť, keď sa začne čítaním kníh, lebo je to prvý krok k porozumeniu. Preto sme pre tých z vás, ktorí majú chuť k tejto otázke pristúpiť s otvorenou hlavou, pripravili kolekciu kníh s LGBTI tematikou. Či už sa do nich pustíte alebo nie, rešpektujme sa a buďme na seba navzájom dobrí.

Akciové tituly

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanagan, Elyse Kopecky
Ušetríte 16,90 €
  • Shalane Flanagan
  • Elyse Kopecky
-85%
3,00 €

Lahodné recepty plné energie od olympijskej maratónkyne patriacej k svetovej špičke a od šéfkuchárky v oblasti zdravej výživy. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9
22.07.2019 20:29

Keby sa dalo, dala by som knihe aj desať hviezdičiek. Prvých asi sto strán je zbytočných. Autorka sa tu venuje opisu, ktorý podľa mňa nie je až taký dôležitý vzhľadom na celkový dej, ale ani nič nepokazí. Veľmi sa mi páčia hlášky, ktoré Sal dáva nielen v rozhovoroch s Kultim, ale aj celkovo akokeby sama pre seba. Rovnako žeriem tie prezývky, ktoré si navzájom dali (hlavne ten Schnecke a Praclik). Páči sa mi, že opisy jednotlivých dní nie sú zbytočne natiahnuté. Taktiež vzájomný vzťah zo začiatku a Kultiho žiarlivosť. Ako sa postupne otvára a mení a začína so Sal komunikovať. Samozrejme romantika a trochu erotika na konci knihy. Happy end ako sa patrí. Zaujímavá téma čo sa týka oblasti športu, v ktorom sa celý dej odohráva. Knihe nie je čo vytknúť.

Čítaj viac

3

Na to ako som 3 diel mala problém prečítať, tento som doslova zhltla. To odhodlanie do boja som vnímala tak silno, že som chcela byť tam pri nich a bojovať po ich boku. To napätie a nevedomosť ako sa bude vyvíjať dej, pre mňa predstavovalo, že po celý čas som mala zaťatú sánku ktorá spôsobovala bolesť hlavy.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Slovenskí autori

V hľadáčiku

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green