Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Nežná revolúcia nie je len spomienka, je to tiež lekcia, z ktorej naďalej čerpáme inšpiráciu. Vybrali sme pre vás niekoľko kníh o udalostiach, ktoré viedli k Novembru 1989, ale aj o tom, kam smerovali naše prvé slobodné kroky. Veríme, že zaujmú tých, ktorí si tie roky pamätajú z vlastnej skúsenosti, i tých, ktorí o činoch generácie rodičov a starých rodičov vedia len z rozprávania.

Akciové tituly

Tri sestry - Táňa Keleová-Vasilková
Ušetríte 6,41 €
  • Táňa Keleová-Vasilková
-50%
6,49 €

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7
7

Marianna Balajová napísala recenziu

19.11.2019 22:22

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Najrýchlejšie (aj skrz písanie bakalárky) prečítaná kniha tejto perfektnej série. Ale možno len kvôli tomu, že som konečne potrebovala Dimitriho naspäť ako dhampira. Nevadí, rozhodne ďaľšia skvelá časť, asi začínam bezpodmienečne milovať Adriana. Je to poklad. Čisté zlato.

Čítaj viac

3
3

,,Človek, ktorý nečíta knihy nemá žiadnu výhodu oproti človeku, ktorý čítať nevie"

Nikol Lévaiová napísal recenziu

19.11.2019 20:57

Ako som napísala vyššie, Navždy je veľmi krásna kniha, rovnako ako celá triológia. Začnem koncom knihy: dosť čitateľov sa tu sťažuje na otvorený koniec, úprimne, aj ja som čakala ,,lepšie" zakončenie (nie že by sa kniha neskončila dobre), no mala som (a ešte stále mám) dosť otázok, na ktoré mi už asi nikto neodpovie, ale nevadii, lebo celá kniha sa skončila veľmi dobre, a koniec bol tiež veľmi napínavý. Nečakajte súboje, bitky a napätie v celej knihe, Navždy je oddychová kniha, ale v závere som nevedela pustiť knihu z ruky a veeľmi som postavám držala palce. No, vôbec neľutujem, že som vzala do ruky aj túto triológiu, lebo mňa všetky knihy od Maggie Stiefvater veľmi bavili, a myslím, že aj budú. A možno aj navždy. :)

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth