Syndróm trávenia a psychológie - Natasha Campbell-McBride
Syndróm trávenia a psychológie
13,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ďalšie formáty

13,99 €

Posielame do šiestich dní

Viac o knihe

Prírodná liečba: autizmus, dyslexia, depresia, dyspraxia, ADD, ADHD, schizofrénia
Dr. Natasha Campbell-McBride založila roku 1998 The Cambridge Nutrition Clinic, na ktorej sa venuje problémom vzťahu výživy a ľudskej psychiky. Ako matka dieťaťa s diagnózou poruchy učenia dobre vedela o ťažkostiach rodičov v podobnej situácii a všetok svoj čas preto venovala pomoci takýmto rodinám. Uvedomovala si, že v boji s postihnutím detí i dospelých zohráva výživa významnú úlohu a stala sa priekopníčkou využívania probiotík v tejto oblasti. Ochota podeliť sa o získané vedomosti ju viedla k spolupráci na mnohých odborných publikáciách, ako aj k prezentácii na nespočetných seminároch a konferenciách s témou porúch učenia a trávenia. Táto kniha zhŕňa jej skúsenosti i vedomosti a predstavuje aj jej najnovší výskum.
Autorka je presvedčená, že spojitosť medzi poruchami učenia, potravinami a nápojmi, ktoré konzumujeme, a stavom tráviacej sústavy je nespochybniteľná. Toto tvrdenie podporujú aj výsledky dlhoročného výskumu. Na klinike s ňou rodičia hovoria o všetkých aspektoch stavu svojho dieťaťa a uvedomujú si, že sa nerozprávajú iba s profesionálom, ale aj s matkou s podobnými skúsenosťami. Dokonale a hlboko rozumie výzvam, ktorým títo rodičia čelia, a preto sú jej rady neoceniteľné.
Autorka má medicínske a postgraduálne tituly z neurológie aj z oblasti ľudskej výživy. Na svojej klinike sa špecializuje na výživu detí i dospelých s poruchami správania a učenia, ako aj na poruchy trávenia a imunity u dospelých.Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
13,99 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
9,95 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie

Recenzie, kritiky

Dr. Natash Campbell-McBride musím poblahoželať, že zostavila takúto provokatívnu knihu založenú na dôkladnom výskume. Každému ju vrelo odporúčam.
Dr. Basant K. Puri, konzultant psychiatrie, Imperial College, Londýn, Spojené kráľovstvo

Počet strán
248
Hmotnosť
299 g
Rok vydania
2010
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Európa
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788089111688
Naše katalógové číslo
98062
Čítaj viac

„Kniha je vždy rozhovor, ktorý sa nemohol uskutočniť.“

Hans Urs Von Balthasar