Knihy
E-knihy
11,76 €

Bežná cena Bežne 12,38 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia Trestné právo hmotné v otázkach a odpovediach poskytuje prehľad o základných otázkach trestného práva. Autori, vedecko-pedagogickí pracovníci venujúci sa problematike trestného práva, sa pokúsili na Slovensku novou, netradičnou formou zmapovať problematiku trestného práva hmotného. Základy trestného práva sa snažia čitateľovi priblížiť tým spôsobom, že zostavili viac ako 400 otázok zo základných inštitútov trestného práva hmotného.

Uvedené otázky sú vytlačené na malých kartičkách, pričom stručná odpoveď je uvedená na druhej strane kartičky. Pri vytváraní otázok a odpovedí sa zamerali najmä na definovanie pojmov, ich delenie, štruktúru, so stručným výkladom a odkazmi na príslušné ustanovenia Trestného zákona. Uvedená publikácia má slúžiť základnej orientácii pri štúdiu trestného práva.

Je určená najmä záujemcom, ktorí si chcú osvojiť základy trestného práva. Môže byť vhodne využitá aj ako doplnková literatúra pri príprave na postupové skúšky z trestného práva pre študentov právnických fakúlt.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
660 g
Rok vydania
2009
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition)
ISBN
9788080782917
Naše katalógové číslo
97475

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

„Poznanie nemôže poškvrniť, nemôže teda poškvrniť ani knihy, ak nie je poškvrnená vôľa a vedomie.“

Milton