Knihy
E-knihy

Návrh a konstrukce desek plošných spojů

Principy a pravidla praktického návrhu

Vydavateľstvo
BEN - technická literatura, 2010

Kniha "Návrh a konstrukce desek plošných spojů" popisuje základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS), tedy problematiku počítačového návrhu DPS, technologii výroby vícevrstvých DPS, osazování a pájení SMD, elektrické vlastnosti plošných spojů...

Čítaj viac

9,40 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Návrh a konstrukce desek plošných spojů popisuje základní aspekty návrhu desek plošných spojů (DPS), tedy problematiku počítačového návrhu DPS, technologii výroby vícevrstvých DPS, osazování a pájení SMD, elektrické vlastnosti plošných spojů. Rozsáhlá část knihy je věnována elektromagnetické kompatibilitě (EMC) a s ní souvisejícími návrhovými pravidly.

I když se při návrhu desek plošných spojů velmi efektivně využívá počítačů, neznamená to, že navrhovat DPS na počítači je pouhé klikání myší. Počítačové návrhové systémy jsou jen účinné nástroje, usnadňující práci návrhářů. Návrh DPS vyžaduje především (ač to tak na první pohled nevypadá) komplexní znalosti v oblastech:

* technologie výroby desek plošných spojů (DPS),
* osazování a pájení,
* obvodové funkce součástek,
* teorie elektromagnetického pole

a především jejich skloubení a využití v praxi. Cílem knihy je upozornit čtenáře na nejdůležitější problémy, které bude muset zdolat při návrhu elektronických schémat a desek plošného spoje.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
123
Hmotnosť
214 g
Vydavateľstvo
BEN - technická literatura
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
97138
Rozmer
176×250 mm
Rok vydania
2010

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

3 hodnotenia

1
1
1
0
0

Michal Kusenda
24.8.2012
Názor čitateľa
Kniha sa zameriava v podstatnej časti na výpočty spojené s návrhom DPS, obsahuje veľa vzorcov. V druhej časti knihy sú aj konkrétne praktické návrhové pravidlá. Žiaľ, kniha má len okolo 120 strán, preto niektoré veci sú v nej neni obsiahnuté, resp. sú len málo popísané.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green