Paraíso - Brazília
Paraíso
9,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Paraíso

Výrobca
Karma Coffee

Fazenda Paraiso je farma ktorú vlastní Jorge Barakat. Farmu si kúpi pred 30 rokmi, kedy sa vyštudovaný stavebný inžinier Jorge presťahoval z mesta Joaho Pinierho na vidiek. Paraiso sa nachádza v regióne Minas Gerais, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

9,00 €

Viac o produkte

Fazenda Paraiso je farma ktorú vlastní Jorge Barakat. Farmu si kúpi pred 30 rokmi, kedy sa vyštudovaný stavebný inžinier Jorge presťahoval z mesta Joaho Pinierho na vidiek. Paraiso sa nachádza v regióne Minas Gerais, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie pestovateľské regióny v Brazílii. Farma sa rozprestiera sa na ploche 750 ha v nadmorskej výške 970 mnm, ako hlavná odroda sa pestuje mundo novo, no kvôli rozmanitosti a rozšíreniu produkcie, posledné roky Jorge začal s výsadbou odrôd ako acaia, catuai a bourbon. Zber je netradičná kombinácii a mechanického a ručného dooberania. Ihneď po zbere sú čerešne namočené kvôli odstráneniu potencionálnych nečistôt a oddeleniu dozretých plodov od zvyšku. Selektívne vybrané čerešne sú uložené v sudoch a fermentované pri nízkych teplotách počas 48-72 hodín. Tento proces sa nazýva cold dry fermentation. Po ukončení fermentácie sa zrná dosušia na betónových patiách a opticky pretriedia pred prípravou na export.

Chuťový profil: mliečna čokoláda, lieskovce, karamel
Nadmorská výška: 970 m n.m.
Krajina pôvodu: Brazília
Vlastníci: Jorge Barakat
Región: Minas Gerais
Odroda: mundo novo
Farma: Paraíso
Spracovanie: suchá fermentácia
Spracovateľský mlyn: Fazenda Paraíso
Praženie: omniroast
Odporúčané na: espresso, mliečne nápoje
Váha: 250 g
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
250 g
Celková hmotnosť
266 g
Rozmer
125×190 mm
Balenie
vákuové balenie
Naše katalógové číslo
946577

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka