Fyziológia človeka pre nelekárske študijné odbory - Andrea Čalkovská
Fyziológia človeka pre nelekárske študijné odbory
9,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Fyziológia človeka pre nelekárske študijné odbory

Osveta, 2010
Vydavateľstvo
Osveta, 2010

Učebnica je určená najmä študentom vysokoškolského štúdia ošetrovateľstva a ďalších nelekárskych zdravotníckych študijných programov. Poskytuje základné poznatky potrebné na pochopenie fyziologických procesov v zdravom ľudskom organizme... PREDHOVOR F

Čítaj viac

9,00 €

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Učebnica je určená najmä študentom vysokoškolského štúdia ošetrovateľstva a ďalších nelekárskych zdravotníckych študijných programov. Poskytuje základné poznatky potrebné na pochopenie fyziologických procesov v zdravom ľudskom organizme.

PREDHOVOR

Fyziológia človeka je veda, ktorá skúma a vysvetľuje funkcie ľudského organizmu. Štúdium fyziologických procesov sa uskutočňuje na bunkovej, tkanivovej, orgánovej a systémovej úrovni, ktoré sa integrujú na úrovni organizmu ako celku. Neustály a rozsiahly výskum v oblasti fyziológie obohacuje naše poznanie o nové informácie, a preto zorientovať sa vo veľkom množstve poznatkov môže byť pre študenta ťažké.

Snahou autorov bolo „ušiť na mieru“ učebnicu fyziológie človeka pre študentov bakalárskeho štúdia nelekárskych študijných programov, ktorá poskytne základné informácie o fungovaní ľudského tela v dostatočnej hĺbke a rozsahu, aby na nich mohli budovať vedomosti získané štúdiom ďalších predmetov, prípadne ich využiť v praxi.

Veríme, že učebnica umožní odhaliť dokonalosť životných procesov a bude pre študentov dobrou pomôckou pre pochopenie funkcií jednotlivých orgánov a systémov do takej miery, že budú fyziológiu študovať nielen so záujmom, ale aj s radosťou.

1. vydanie.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
220
Hmotnosť
398 g
Rok vydania
2010
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Osveta
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788080633448
Naše katalógové číslo
94634

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

14 hodnotení

11
2
1
0
0

Adam
22.10.2017
Pekná knižka
Pridávam ďalšiu pozitívnu recenziu. Kniha síce svojím obsahom nestačí pre medikov, ale je veľmi prehľadne spracovaná, má veľa obrázkov a dobre sa z nej učí. Určite odporúčam a chválim autorku. Čítaj viac
MTT
2.9.2017
Spokojnosť
Používal som ju na rýchle zopakovanie fyziológie, jej nespornou výhodou je stručnosť, zrozumiteľnosť a schopnosť vysvetliť podstatu témy na niekoľkých riadkoch, takpovediac bez "omáčok". Odporúčam pre študentov fyziológie človeka. Čítaj viac

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth