Prehľad všeobecnej psychológie -
Prehľad všeobecnej psychológie
8,50 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Prehľad všeobecnej psychológie

  Enigma, 2010
  Vydavateľstvo
  Enigma, 2010

  Všeobecná psychológia je študijným predmetom a vedeckou psychologickou disciplínou, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou pregraduálnej prípravy psychológov, učiteľov, sociálnych pracovníkov, ošetrovateľov, vychovávateľov a vzdelávania ďalších profesií..

  Čítaj viac

  8,50 €

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  8,50 €

  Viac o knihe

  PREDHOVOR

  Záujem o predchádzajúce vydanie publikácie „Prehľad všeobecnej psychológie“, ktorý bol editovaný pod vedením prof. PhDr. Jozefa Daniela, DrSc. (1922 – 2005), nás podnietil k ďalšiemu vydaniu titulu s doplnením viacerých údajov, ako i úpravami v texte pôvodného diela z roku 2003. Vzhľadom k tomu, že nás profesor Jozef Daniel v roku 2005 opustil, chceme v mene kolektívu autorov vyjadriť vďaku za jeho ľudskosť, šírku a hĺbku jeho duševného poznania, ochotu byť nápomocným za akýchkoľvek okolností a úctu k jeho celoživotnému dielu a venovať jeho pamiatke toto vydanie, ktoré sme doplnili a aktualizovali.

  Všeobecná psychológia je študijným predmetom a vedeckou psychologickou disciplínou, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou pregraduálnej prípravy psychológov, učiteľov, sociálnych pracovníkov, ošetrovateľov, vychovávateľov a vzdelávania ďalších profesií, ktoré sú zaradené do systému odborov pracujúcich s človekom. Poskytuje poznatky, ktoré sú bránou k porozumeniu ostatným základným ako i aplikovaným psychologickým disciplínam.

  V publikácii prinášame prehľad všetkých tém, ktoré sú súčasťou predmetu všeobecnej psychológie. Súčasťou je kapitola venovaná psychológii osobnosti, ktorá je stručným prehľadom základných poznatkov z tejto oblasti a slúži predovšetkým ako študijný materiál tým odborom štúdia, ktoré nemajú vo svojich študijných programoch túto psychologickú disciplínu zaradenú ako samostatný predmet.

  Za kolektív autorov
  Marcela Verešová
  Čítaj viac

  Všetky formáty tohto titulu

  Knihy

  Kniha 2010
  8,50 €

  Posielame do štyroch dní

  Kniha 2005

  Vypredané

  Ďalšie
  Kúpte spolu
  Prehľad všeobecnej psychológie -
  Fitness diár® 2021 -
  20,36 €
  Ušetríte 2,04 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  276
  Hmotnosť
  255 g
  Rok vydania
  2010
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Enigma
  Rozmer
  148×210 mm
  ISBN
  9788089132898
  Naše katalógové číslo
  93313

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  4,5 / 5

  57 hodnotení

  40
  11
  3
  3
  0

  Dominika
  17.11.2012
  Názor čitateľa
  Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
  Túto knihu som si objednal za účelom študovania na skúšky. Je veľmi prehľadná, ja som z nej robila veľa seminárnych prác. Naučila som sa aj veľa nových vecí, odporúčam ju prečítať každému kto sa aspoň troška zaujíma o takéto veci :) Čítaj viac
  Veronika Brathová
  16.10.2007
  Názor čitateľa
  Odporúčam túto knihu všetkým študentom, mne veľmi pomáha!a odporúčam samozrejme aj tým, ktorý by cheli vedieť viac o všeobecnej psychológií.
  Študentka
  Čítaj viac
  Lenka Čifaaryova
  21.10.2014
  Názor čitateľa
  Nemáte niekto náhodou na predaj tuto knihu? pretože ju neviem nikde zohnať a surne by som ju potrebovala do školy. Dakujem Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Prehľad všeobecnej psychológie -
  Fitness diár® 2021 -
  20,36 €
  Ušetríte 2,04 €

  „Poézia je dielo z najsvätejších. S láskou sa pokloňte básnikovi, lebo jeho život býva životom nešťastným.“

  Honoré de Balzac