Kaizen - Osvědčená praxe českých a slovenských podniků - Ján Košturiak a kolektív, Computer Press, 2010

14,48 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Kaizen - Osvědčená praxe českých a slovenských podniků - Ján Košturiak a kolektív, Computer Press, 2010
Kaizen - Osvědčená praxe českých a slovenských podniků - Ján Košturiak a kolektív, Computer Press, 2010

Kaizen - Osvědčená praxe českých a slovenských podniků

Kaizen, japonský výraz pro neustálé zlepšování, u nás už celkem dlouhou dobu není neznámým pojmem. Právě naopak, slovo „kaizen“ se stalo velmi používaným i poměrně oblíbeným.... Čítať viac

Vydavateľstvo
Computer Press, 2010
Počet strán
240

Kaizen, japonský výraz pro neustálé zlepšování, u nás už celkem dlouhou dobu není neznámým pojmem. Právě naopak, slovo „kaizen“ se stalo velmi používaným i poměrně oblíbeným. Ovšem, jak píší autoři této knihy, praxe v evropských firmách... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Čeština
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Kaizen, japonský výraz pro neustálé zlepšování, u nás už celkem dlouhou dobu není neznámým pojmem. Právě naopak, slovo „kaizen“ se stalo velmi používaným i poměrně oblíbeným. Ovšem, jak píší autoři této knihy, praxe v evropských firmách často neodpovídá základním principům tohoto systému, ať už se jedná o pouhé formální fungování nebo bezvýhradnou orientaci na výrobní procesy.
V této knize se dočtete:

* proč a jak zlepšovat (věřili byste, že vaše procesy zahrnují z 99,9 % plýtvání?),
* o rozdílných přístupech ke zlepšování procesů,
* jak zlepšování v podniku zorganizovat.

Uvnitř publikace na vás čekají konkrétní příklady zlepšování, například z dřevařského průmyslu, ze slévárny, ale i z nevýrobních oblastí. Text je doplněn velkým množstvím obrázků, tabulek a grafů, které mají za úkol vám všechny používané metody více přiblížit.
O autorech

Ján Košturiak

Prezident společnosti Fraunhofer IPA Slovakia. Působí jako profesor průmyslového inženýrství, konzultant a kouč v oblasti inovací, strategického managementu a průmyslového inženýrství pro evropské podniky – Fosfa, Bonatrans, VW, Atrea, Sauer Danfoss, Linet, Finidr, DaimlerChrysler a další.

Ľudovít Boledovič

Jako projektový manažer ve společnosti Fraunhofer IPA Slovakia vedl zlepšování procesů ve společnosti Volkswagen Slovakia a IDC Holding Trnava. Dále vede projekty v oblasti kaizen a TPM například ve společnostech Lasselsberger, Siemens nebo Zetor.

Jozef Krišťak

Ředitel Fraunhofer IPA Slovakia vedl projekty v oblasti průmyslového inženýrství, kromě jiných v podnicích Leoni, VW, IDC Holding, Brano Group, Koval Systems nebo Hella.

Miroslav Marek

Ředitel Centra průmyslového inženýrství. Působil jako ředitel průmyslového inženýrství ve společnostech Dura a Siemens VDO, konzultant a trenér ve společnostech Fosfa, Siemens, Continental a dalších firmách.
Čítať viac
Počet strán
240
Väzba
pevná väzba
Rozmer
167×225 mm
Hmotnosť
586 g
ISBN
9788025123492
Rok vydania
2010
Naše katalógové číslo
92521
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Computer Press
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Lukáš
Neoverený nákup
21.3.2011
Názor čitateľa
Vynikajúca a inšpirujúca kniha, odporúčam všetkým manažérom a inžinierom kvality, ako aj výrobným riaditeľom. Super. Čítať viac
Neoverený nákup
15.3.2015
Názor čitateľa
prečo práve inžinierom kvality ? :) :) ale kniha je super. Čítať viac

Vydavateľstvo Computer Press

Čítať viac

„Nikdy som nestratil zo zreteľa, čo znamená byť civilizovaný človek. Vedel som, že prežitie by nemalo zmysel, keby som sa musel stať podliakom...Viete, jedlo na prežitie nestačí. Neexistuje liek na morálne zásady. Ak ich človek stratí, príde aj o seba.“