Vianoce
Blázon do teba - Marta Fartelová
Blázon do teba

13,45 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Blázon do teba

Alica žije vysnený život väčšiny žien. Má príťažlivého, úspešného a bohatého manžela, dve zdravé a krásne deti a podiel v prosperujúcej rodinnej firme. S rodinou bývajú v... Čítať viac

Vydavateľstvo
Motýľ, 2022
264 strán
4-5 hodín čítania

Alica žije vysnený život väčšiny žien. Má príťažlivého, úspešného a bohatého manžela, dve zdravé a krásne deti a podiel v prosperujúcej rodinnej firme. S rodinou bývajú v prominentnej štvrti a ona má priestor na to, aby sa mohla naplno ... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
13,90 €

13,45 €

-3 %
Na sklade, posielame ihneď

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Alica žije vysnený život väčšiny žien. Má príťažlivého, úspešného a bohatého manžela, dve zdravé a krásne deti a podiel v prosperujúcej rodinnej firme. S rodinou bývajú v prominentnej štvrti a ona má priestor na to, aby sa mohla naplno venovať svojim deťom, spoločným rodinným priateľom, ale aj svojim záľubám. No každá rodina má svoje tajomstvá a často nikto netuší, čo sa odohráva za zavretými dverami ľudských príbytkov.

Zdanie dokonalého života sa začne postupne vytrácať, keď do ich rodiny pribudne nový člen – malý psí kríženec Enzo. Možno je to len zhoda okolností a možno to má na svedomí Enzov nekomplikovaný, priamy a pravdivý pohľad na život, ale ligot ich dokonalých životov začne postupne blednúť a pod pozlátkou sa objaví šedivosť klamstva, pretvárky i násilia.

Nezlomná odvaha, vnútorná sila, ale hlavne bezpodmienečná láska, ktorú Enzo neprestajne prejavuje voči členom svojej ľudskej svorky donúti Alicu vystúpiť z vlastného tieňa, vziať svoj život pevne do rúk a brániť sa voči silnejšiemu nepriateľovi.

Pridali sme sa k ľudskému rodu, aby sme ho naučili niečo o živote v svorke, spolunažívaní v rodine, nezištnej pomoci a o bezhraničnej viere vo svojich blízkych. A hlavne o bezpodmienečnej LÁSKE.
Čítať viac
Počet strán
264
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
360 g
ISBN
9788081643019
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
920079
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Motýľ
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

10
pred štyrmi dňami
Krásna
Blázon do teba je krásna kniha. Je písaná z pohľadu nového člena jednej rodiny - psa Enza.
Už po prvých stranách som tušila, že čítanie, ktoré ma čaká bude jednoducho skvostné. Po dočítaní môžem povedať tri slová - nemýlila som sa…

Autorka precízne zachytila správanie Enza, pretože je podobné akémukoľvek psíkovi. Myšlienky, ktoré mu vložila sú natoľko autentické, že ma viedli k podozreniu, či autorka nevie nejakým spôsobom komunikovať so svojím domácim maznáčikom, ktorý ju aj inšpiroval k napísaniu tohto príbehu. Vskutku výborné!

Myslela som si, že by mohlo ísť o príbeh, pri ktorom by som sa celý čas spokojne usmievala, ale autorka zakomponovala aj ťažšiu tému, ktorá sa odohráva v rodine za zatvorenými dverami. Tým celá kniha získala ešte na hodnote a Enzo sa v tomto aspekte naplno prejaví a ukáže, aké sú psíky oddané a v čom by sme si my, ľudia mali od nich brať príklad.

Niektoré momenty sú nielen úsmevné ale aj vtipné. Napríklad s Enzovou úvahou: “Zaujímalo by ma, čo sú to tie Vianoce. Určite to musí byť nejaké skvelé jedlo,” som musela len súhlasiť. :)
Autorka do príbehu zakomponovala aj kone a jazdenie na nich.
Takže ak máte rady/i psíky, či celkovo zvieratá, táto kniha je na 100% pre vás.
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Vůbec mluvili jen málo, ale trávili čas spolu, každý ponořený do svého vlastního víru, a drželi jeden druhého, pevně a bezpečně, a moc slov k tomu nepotřebovali. “

Osamělost prvočísel - Paolo Giordano
Osamělost prvočísel
Paolo Giordano