Svoboda a hranice, láska a respekt - Rebeca Wildová
Svoboda a hranice, láska a respekt
11,66 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
11,66 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Mnoho rodičů se snaží o respektující výchovu. Přečetli si ty nejlepší dostupné knihy, ale přesto jim naskočí husí kůže, když se řekne slovo „hranice“. Je tomu tak proto, že sami zažili buď hranice omezující, které jim byly prezentovány direktivním způsobem, nebo hranice příliš široké. Ale děti hranice potřebují. Ne nějaké vymyšlené, nelogické. Potřebují hranice, mezi nimiž se budou cítit jako doma, aby se mohly rozvíjet podle své vnitřní motivace a zralosti.

V knize naleznete spoustu užitečných poznatků, které autorka načerpala během více než třicetileté pedagogické praxe. Základem úspěchu v soužití s dětmi je vytvoření „vhodného prostředí“ a respekt k jejich vlastním životním procesům. Kniha je cennou podporou pro všechny, kdo žijí a pracují s dětmi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Svoboda a hranice, láska a respekt - Rebeca Wildová
Učit se žít s dětmi - Rebeca Wildová
23,17 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
196
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2010
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
DharmaGaia
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788074360053
Naše katalógové číslo
87256

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Vincet
2.12.2015
Recenzia
Túto knihu hodnotím veľmi pozitívne, vzhľadom na jej názornosť a priamosť vyjadrovania sa v otázkach výchovy. Autorka pri nespočetnom množstve skúseností dokáže prostredníctvom tejto knihy obohatiť dušu každého kto žije alebo pracuje s deťmi. Nachádza sa tu kopec jej zážitkov, postrehov a užitočných poznatkov, ktoré autorka načerpala počas viac ako tridsať ročnej pedagogickej praxe. Jednu kapitolu venuje aj popisovaní lásky, z ktorej sa mi vryli do pamäti slová: „Láska je hybnou silou, ktorá spôsobuje, že sa k sebe skladajú molekuly aby spoločne spolupracovali vo väčšej štruktúre, bez toho aby sa ktorákoľvek z nich vzdala vlastnej jedinečnosti“. Ako teológ som si všimol, aj keď to autorka vo svojom diele nedáva úplne najavo, že celá jej škola a vlastne aj vzťah k výchove, je založený na láske a pochopení toho druhého. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Svoboda a hranice, láska a respekt - Rebeca Wildová
Učit se žít s dětmi - Rebeca Wildová
23,17 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev