Knihy
E-knihy

Dianetika: Vývoj vedy

New era, 2009
Vydavateľstvo
New era, 2009
Séria
Dianetika

Dianetika: Vývoj vedy je vlastný príbeh L. Rona Hubbarda o tom, ako objavil reaktívnu myseľ, ktorá je základom zotročenia človeka.

Čítaj viac

12,79 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 2%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Dianetika: Vývoj vedy je vlastný príbeh L. Rona Hubbarda o tom, ako objavil reaktívnu myseľ, ktorá je základom zotročenia človeka. Kniha Vývoj vedy, napísaná, aby sprevádzala vydanie knihy Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví, bola pôvodne uverejnená ako článok vo veľkosti knihy v celonárodnom magazíne. Vydanie magazínu sa v priebehu niekoľkých dní vypredalo, spôsobilo napísanie tisícok listov a vytvorilo spŕšku záujmu, ktorý prerástol do celosvetového fenoménu.

Dianetika: Vývoj vedy ako jediná kniha obsahuje:

* Ako funguje optimálny počítač - myseľ
* Ako Ron objavil základnú osobnosť
* Ako bol prvýkrát izolovaný dynamický princíp existencie - PREŽI!
* Ako do mysle vstupujú nesprávne riešenia, čo ich tam udržuje a spôsobuje, že dáva ďalšie nesprávne riešenia
* Ako to, že myseľ sa zdá mať "démonov"
* Ako bol objavený engram
* Ako boli vyvinuté dianetické techniky

Z tohto dôvodu je Vývoj vedy príbehom najväčšieho dobrodružstva zo všetkých - výprava, ktorá objavila reaktívnu myseľ a technológiu na jej zdolanie. Ron to napísal, aby ste to vedeli aj vy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dianetika: Vývoj vedy - L. Ron Hubbard
Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví - L. Ron Hubbard
30,75 €
Ušetríte 0,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
195
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
New era
Rozmer
157×234 mm
ISBN
9788776887186
Naše katalógové číslo
87097

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Lukáš
19.9.2018
Pôsobivé!
Veľmi zaujímavý pohľad na to, ako funguje myseľ v ideálnom stave. Nikde inde som nevidel tak jednoducho popísanú anatómia ľudskej mysle a jej funkcie. Dosť technicky písané, ale zato veľmi jednoducho vstrebateľné dáta. Po prečítaní knihy sa mi pri viacerých situáciách skutočne potvrdilo, že myseľ pracuje presne tak, ako je popísané v tejto knihe. Pôsobivé!
Čítaj viac
Laura
20.9.2016
Skvelé
Ak chcete porozumieť tomu, ako vznikla Dianetika, tak odporúčam. Je tu popísaná postupnosť vývoja tejto vedy. Pán Hubbard tu našu myseľ prirovnáva k počítaču. Ak tomu chcete naozaj dobre porozumieť, ako funguje, prečítajte si túto knihu.
Čítaj viac
Čitateľ
7.6.2015
Veľmi dobrá kniha
Veľmi dobrá kniha presne to čo sa píše tu v popise knihy tam nájdete, odporúčam každému kto rád báda a hľadá veľa odpovedí na mnohé otázky o tom ako funguje ľudská myseľ a s tou spojený aj samotný život :-)
Čítaj viac
16.1.2014
Čitateľ - skvelá kniha!
ODPORÚČAM! Tak krásne spísaný vývoj a podložené informácie. Naozaj oceňujem precíznosť skúmania ľudskej mysle týmto autorom. Myslím, že táto kniha nie je niečím názorom ale potvrdením faktom a dôkladným skúmaním, ktoré vedie k zdárnemu koncu nadväzujúc na veľkú ďalšiu knihu Dianetika - veda o duševnom zdraví. Je to naozaj Vývoj vedy - o mysli.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dianetika: Vývoj vedy - L. Ron Hubbard
Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví - L. Ron Hubbard
30,75 €
Ušetríte 0,25 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev