Knihy
E-knihy
6,50 €

Bežná cena Bežne 6,61 €

Ušetríte 2%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,50 €

Viac o produkte

Puzzle with a motive from life in the North Sea. Species shown are: common gulls, common terns, white-tailed sea eagle, gannet(top right), black-throated diver, puffin, eider(male & female),herring, compass jellyfish, needlefish(gar pike), common seal, common porpoise, cod, cuckoo wrasse, common jellyfish, lumpfish, ling, mackerel, catfish (wolffish), edible crab, scallop, plaice, common sea urchin, red starfish (porania pulvillus, bottom left), king crab, various anemones & sponges, greater weever, monkfish (angler), purple sea star (big starfish), various shells, green opelet (anemone), lobster.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Morské riasy -
Krtko -
8,12 €
Ušetríte 0,19 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
60
Katalógové číslo výrobcu
FH13
Rozmery postaveného puzzle
285x365 mm
Naše katalógové číslo
86054
Rozmery krabice
365×285 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Katarína
13.5.2013
Názor zákazníka
Kúpila som to 3 a pol ročnému synovi, lebo rád skladá puzzle a vie pri tom vydržať dosť dlho sám. Toto puzzle je veľkosťou dielikov jemu primerané, ale nie je to klasické puzzle, dieliky do seba nezapadajú, len sa k sebe prikladajú. A každý dielik má iný tvar, napr. v podobe ryby, alebo loďky. Neupútalo ho to tak, ako klasické puzzle. Ale neľutujem kúpu, je krásne a originálne.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Morské riasy -
Krtko -
8,12 €
Ušetríte 0,19 €

„Čím väčšmi autorovi dochádza dych, tým sú jeho vety nie kratšie, ale dlhšie.“

John Steinbeck