Herný boxík: Emma a jej leto -
Herný boxík: Emma a jej leto
9,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Herný boxík: Emma a jej leto

  LEGO, 2021
  Výrobca
  LEGO, 2021

  Nechajte deti vychutnávať si s touto prenosnou hračkou vymyslené prázdninové hry od stavania hradu z piesku až po kupovanie alebo servírovanie zmrzliny...

  Čítaj viac

  9,99 €

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Nechajte deti vychutnávať si s touto prenosnou hračkou vymyslené prázdninové hry od stavania hradu z piesku až po kupovanie alebo servírovanie zmrzliny.
  • Inšpirujte k tvorivej hre so stavebnicou LEGO® Friends Herný boxík: Emma a jej leto (41414). Vnútri pekného prenosného boxíku sa nachádza miniatúrny svet plážovej zábavy. Sledujte, ako deti otvoria kocku a nájdu vnútri rozkošného tajomného tvora.
  • Vnútri tejto prenosnej hračky sa nachádza množstvo vecičiek, s ktorými oživíte dlhé cesty. Súčasťou balenia je LEGO® Friends minibábika Emma a tajomný morský tvor spolu so zostaviteľnou kreatívnou súpravou. Hárok s nálepkami umožňuje upraviť si herný boxík podľa vlastných predstáv.
  • Tvorivé deti môžu svoje boxíky skladať na seba alebo ich navzájom spájať a tak vystavovať rôznymi kreatívnymi spôsobmi, alebo ich môžu rozdeliť a podeliť sa o zábavu aj s ostatnými. Jednotlivé prvky môžu vybrať von alebo sa s nimi hrať vnútri boxíku. Malá hračka, s ktorou je ale veľká kopa zábavy!
  • Táto 51-dielny miniatúrny herný boxík sa dokonale hodí ako cestovná hračka pre kreatívne deti. Jednoduchá stavebnica poteší tých, čo sú vo svete LEGO® stavebníc noví. Taktiež sa skvelo hodí ako narodeninový darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Táto kocka meria niečo vyše 8 cm na šírku a 6 cm na výšku a ľahko sa zmestí do ruksaku či tašky, vďaka čomu je skvelou prenosnou hračkou na dlhé cesty. Úsporné rozmery z nej robia pekný drobný model na vystavenie na stole.
  • Do tejto stavebnice so zvieratkom našťastie nie sú potrebné žiadne batérie na oživenie hry podnecujúcej predstavivosť. To znamená, že zábava sa môže začať všade tam, kde deti práve sú: v aute, lietadle či na školskom ihrisku.
  • Rovnako ako všetky LEGO® súpravy, aj táto letná hračka obsahuje ľahko pochopiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku od 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do sveta LEGO® Friends, kde sa môžu naučiť, ako dosiahnuť čokoľvek, po čom túžia. Vítaní sú všetci, pretože miesto pre ďalšieho kamaráta sa vždy nájde.
  • LEGO® hračky pre deti spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Deti hrajúce sa s touto LEGO Friends stavebnicou s postavičkou Emmy zistia, že kocky vždy pevne držia a dajú sa jednoducho oddeliť.
  • Spoločnosť LEGO® Group kocky a dieliky vo svojich hračkách pre deti testuje všetkými možnými spôsobmi, aby sa zaistilo, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  96 g
  Naše katalógové číslo
  843585
  Katalógové číslo výrobcu
  41414
  Vekové odporúčanie
  6+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

  Človek na ulici - Ivan Horváth
  Človek na ulici
  Ivan Horváth