Seniori a komunitné služby - Renáta Jamborová
Seniori a komunitné služby
5,50 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Seniori a komunitné služby

Míľniky v sociálnej práci a sociálnych službách prinášajú nové výzvy, inovujú formy a metódy sociálnych služieb. Rozvoj komunitných služieb a komunitné plánovanie patria k takýmto dôležitým prelomovým obdobiam, ktoré posilňujú občana resp. klienta byť...

Čítaj viac

5,50 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Míľniky v sociálnej práci a sociálnych službách prinášajú nové výzvy, inovujú formy a metódy sociálnych služieb. Rozvoj komunitných služieb a komunitné plánovanie patria k takýmto dôležitým prelomovým obdobiam, ktoré posilňujú občana resp. klienta byť subjektom, ktorý vie identifikovať svoje potreby, byť spoluzodpovedným za plánovanie služieb, aktivizujú miestne a lokálne zdroje reagovať na potreby a pozývajú nás zaujať postoj spolupatričnosti. Pružne reagovať na nové zmeny a trendy, to sú oblasti rozvoja a výzvy pre obec, ktorá musí aktuálne odpovedať na dynamiku života občana, čo žije na danom území. Niekedy radikálne reagovanie znamená postaviť sa za hodnotu života a ľudskej dôstojnosti napriek neistote či odporu; k tomu nás mobilizujú aj aktuálnej otázky dneška a súčasných zmien spoločnosti a pohybujúceho sa sveta.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
98
Hmotnosť
218 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Universitas Tyrnaviensis - Facultas Theologica
Rozmer
175×250 mm
ISBN
9788071419679
Naše katalógové číslo
843203

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth