B. J. Harrison Reads Lord Arthur Savile's Crime (EN) - Oscar Wilde

B. J. Harrison Reads Lord Arthur Savile's Crime (EN)

Oscar Wilde

Dramatik, prozaik, básnik, estét a dandy, majster duchaplnej konverzácie. Muž, ktorého meno sa stalo synonymom pre závratný vzostup i strmhlavý pád.

Saga Egmont, 2020
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Saga Egmont, 2020
Interpret

Sometimes self-fulfilling prophecies are not all they seem. Lord Arthur Savile is a young British aristocrat about to get married. Mr. Podgers tells people’s fortunes, and he has bad news for the groom: he will commit murder. Unable to get the t

Čítaj viac

8,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Sometimes self-fulfilling prophecies are not all they seem. Lord Arthur Savile is a young British aristocrat about to get married. Mr. Podgers tells people’s fortunes, and he has bad news for the groom: he will commit murder. Unable to get the thought off his mind, he decides to get it over with before entering into marriage, but things do not go as planned. Hear the darkly humorous short story "Lord Arthur Savile’s Crime" by Oscar Wilde from the late 19th century brought to life by B.J. Harrison.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
1:21
Rozmery
9788726575071
Naše katalógové číslo
842377
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Na väčšinu kníh ľudia do roka zabudnú; najmä na tých, ktorí ich požičali.“

Evan Esar