B. J. Harrison Reads The Judge's House (EN) - Bram Stoker

B. J. Harrison Reads The Judge's House (EN)

Bram Stoker

Abraham Stoker sa narodil pri Dubline v roku 1847. Celé detstvo strávil v posteli, pretože bol vážne chorý. Nemohol chodiť, veľmi neskoro sa naučil rozprávať, ale vytrvalo čítal a hltal matkine strašidelné príbehy. Vyrastal z neho krehký hanblivý chlapec, stále zahrabaný v knihách.

Saga Egmont, 2020
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Saga Egmont, 2020
Interpret

A student arrives in a small town willing to find a quiet place where he can prepare for his exams. An old mansion seems like a great option for him. The locals warn him that strange things occur from time to time, but the student is not superstitious.

Čítaj viac

5,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

A student arrives in a small town willing to find a quiet place where he can prepare for his exams. An old mansion seems like a great option for him. The locals warn him that strange things occur from time to time, but the student is not superstitious. He will however come to rethink his decision. Out of nowhere the house starts filling with rats. What is happening? Is there some logical explanation or he is really experiencing supernatural events? Find out the answers in "The Judge’s House" by the master of horror, Bram Stoker.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
0:50
Rozmery
9788726573602
Naše katalógové číslo
842187

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Ak mám iba málo peňazí, kúpim si knihu. A ak mi zostane ešte niečo, kúpim si jedlo a oblečenie.“

Erasmus