B. J. Harrison Reads Dracula (EN) - Bram Stoker

B. J. Harrison Reads Dracula (EN)

Bram Stoker

Abraham Stoker sa narodil pri Dubline v roku 1847. Celé detstvo strávil v posteli, pretože bol vážne chorý. Nemohol chodiť, veľmi neskoro sa naučil rozprávať, ale vytrvalo čítal a hltal matkine strašidelné príbehy. Vyrastal z neho krehký hanblivý chlapec, stále zahrabaný v knihách.

Saga Egmont, 2020
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Saga Egmont, 2020
Interpret

You have certainly heard of Dracula. But do you know the whole story? Everything begins with Jonathan Harker, an English solicitor who travels to Transylvania. He is about to sell a piece of real estate to Count Dracula. The locals warn Harker of the s

Čítaj viac

11,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

You have certainly heard of Dracula. But do you know the whole story? Everything begins with Jonathan Harker, an English solicitor who travels to Transylvania. He is about to sell a piece of real estate to Count Dracula. The locals warn Harker of the strange things that occur near Count Dracula’s castle, but Harker doesn't listen. Shortly after he realizes that he has fallen into captivity. Will he get himself out of there? Will he live to tell everybody about the vampire Dracula? Does he have a chance against the bloodsucker or will Dracula make him regret his insurgency?Find out the answers in Bram Stoker’s most famous story "Dracula".
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
17:01
Rozmery
9788726573596
Naše katalógové číslo
842185

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka