Majster erekcie

Elist, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Elist, 2020

"Mnoho ľudí si myslí, že keď má zdravotný problém napríklad s chrbticou, stačí, ak budú hľadať príčinu v oblasti, kde ich chrbtica bolí. Ich problém pominie, ak pôjdu na nejakú masáž alebo do wellnessu. Možno DOČASNE príznaky pomi

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

"Mnoho ľudí si myslí, že keď má zdravotný problém napríklad s chrbticou, stačí, ak budú hľadať príčinu v oblasti, kde ich chrbtica bolí. Ich problém pominie, ak pôjdu na nejakú masáž alebo do wellnessu. Možno DOČASNE príznaky pominú, ale nie ich príčina. Po dobrej masáži sa človek cíti ako znovuzrodený, to je fakt. Čo sa však deje počas masáže? V skratke a laicky, zvyšuje sa pružnosť a prekrvenie v oblasti podkožných tkanív a svalov, čoho výsledkom je väčšie okysličenie a vyživovanie. Ak máme vo svaloch tzv. spazmy (zášklby, stuhnuté miesta), masér nám ich pomocou hmatov uvoľní a my si uvedomíme úžasný pocit uvoľnenia. Škoda však, že to nevyrieši náš skutočný problém, ktorý býva väčšinou fyziologický. Preto treba zmeniť napríklad náš pohybový stereotyp, prípadne začať s kompenzačnými cvičeniami a s vhodným športom. Masáž je ako doplnok regenerácie perfektná vec, no nemala by byť primárnym pilierom starostlivosti o naše zdravie. Naše telo je jeden celok, a preto naše problémy, napríklad so spomínanou chrbticou, môžu byť zapríčinené pokojne aj plochými nohami. Telo je síce poprepájané fasciami, svalmi, šľachami, cievami, kosťami či rôznymi kĺbmi, no v konečnom dôsledku je to jeden fascinujúci sebestačný celok, ktorý má dve základné potreby – PREŽIŤ A ROZMNOŽIŤ SA. Pokiaľ tvoj problém (v tomto prípade bolesť chrbtice) nie je stav ohrozujúci život, telo to primárne nerieši. Pomocou masáže sa ti ploché nohy nevyliečia, iba DOČASNE odstrániš príznak – bolesť. Prečo ťa na to upozorňujem? Pretože nezáleží na tom, či máš problém s chrbticou alebo so svojím penisom, princíp je rovnaký. Takisto aj hľadanie riešenia by malo byť postavené na vnímaní tela ako celku.
Tento e-book je zostavený tak, aby pomohol chlapom so slabšou erekciou, ale aj aby podporil a znásobil erekciu u mužov, ktorí ju majú úplne v poriadku – keďže som šiel do hĺbky problému a poňal ho zo všetkých (mne známych) koncov. Vždy je predsa čo vylepšiť."
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
25
Vydavateľstvo
Elist
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
842023
Rok vydania
2020

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green