Dvanáct vánočních schůzek

Kate Turnerová nikdy nepatřila k ženám, které jsou posedlé hledáním vhodného přítele. Vlastně si už dávno zvykla na poklidné večery o samotě v pyžamu před televizí... Čítať viac

Vydavateľstvo
Baronet, 2020
376 strán
5-6 hodín čítania

Kate Turnerová nikdy nepatřila k ženám, které jsou posedlé hledáním vhodného přítele. Vlastně si už dávno zvykla na poklidné večery o samotě v pyžamu před televizí... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Čeština

9,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

K. Ploig: Irgur. K. Ploig. 2023

Viac o e-knihe

Kate Turnerová nikdy nepatřila k ženám, které jsou posedlé hledáním vhodného přítele. Vlastně si už dávno zvykla na poklidné večery o samotě v pyžamu před televizí.

Ale na druhou stranu, nebylo by špatné mít zas někoho po boku, zvlášť v čase blížících se Vánoc… Jenže její poslední dlouhodobý vztah dávno vyšuměl do ztracena a v ospalém Blexfordu aby vhodného svobodného mládence pohledal.
Takže začala vážně uvažovat o tom, k čemu ji už dlouho nutila kamarádka Laura: přihlásit se na seznamku a využít speciální předvánoční akci, dvanáct schůzek naslepo s různými muži v různých prostředích od prvního do třiadvacátého prosince. Levné to, pravda, nebylo – rozhodně dražší než víkend ve wellnessu, který by si možná užila víc. Nebo snad ne?

Nastala chvíle rozhodnutí. Kurzor se rozblikal nad tlačítkem Přihlásit se. Co můžu ztratit, kromě času, peněz a vlastní důstojnosti? Kate se zhluboka nadechla. Nechala kurzor ještě pár vteřin blikat a pak odhodlaně zmáčkla klávesu.
Čítať viac
Originálny názov
The Twelve Dates of Christmas
Počet strán
376
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
816019
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

3 hodnotenia

1
1
1
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

23.11.2021
Vynikajúca kniha!
Áno! Áno! Áno!
Tá eufória, z tohto románu, ma celá obkolesila. Cítim ju až do špiku kostí. Vianočná atmosféra v jednom malom mestečku, bola citeľná. Zatvorila som oči a videla všetky tie svetielka, ktoré svojím svetlom sami rozprávali o blížiacom sa čarovnom období. Až mi nos skrúcalo, od vône írskej kávy, ktorá bola dôležitou súčasťou úžasného kaviarenského prostredia. Prsty na nohách mi skrúcalo, tak že som mala pocit mrazu z napadaného snehu. Presne toto je to, čo pocítite, keď prečítate skvelú knižku. Vianoce. My knihomoli, máme Vianoce kľudne aj v lete.
Dvanásť vianočných schôdzok, bol skvelý námet na vianočnú romancu. Hlavná hrdinka Kate, sa dala na zoznamku, ktorá zahŕňala dvanásť rande. Dobre čítate. Dvanásť chlapov, s ktorými sa mala zoznámiť.
Otálala som s touto knihou už od minulého roka. Poviem pravdu, zneistili ma recenzie. Písalo sa, že Kate je divná pretože si nevedela vybrať z dvanástich chlapov. Aj to, že ju hl. hrdina Matt využíval a to, že všetkých dvanásť chlapov sa vykreslilo v zlom svetle. Fakt nechápem z kade toto tí recenzisti nabrali. Vari je zlé, keď žena nepadne prvému chlapovi do náruče? Autorka dala podľa mňa Kate skvelý charakter. Vedela totiž ako zrelá žena, čo chce a že nemieni, zo svojich priorít ustupovať. Všetci chlapi neboli vôbec zle vykreslení. Akurát, neboli niektorí vhodný pre Kate. V poslednom rade Matt. Sakra, aké využívanie? Dievčatá, fakt neviem z kade ste na to prišli. Keď ju chcel vo svojej prítomnosti je logické, že hľadal zmienky byť s Kate.
Fakt silno odporúčam prečítať a ďakujem @baronet, že vydáva tak úžasné, vianočné romány.
Čítať viac
16

Som mamina na materskej ktora miluje čítanie kníh. Uprednostňujem romany alebo young adult.

Slávka Beňáková
Overený zákazník
30.11.2020
3,5
Moja prvá kniha od tejto autorky. Na knihu som sa tešila a to hlavne preto, lebo príbeh sa odohráva v predvianočnom období a taktiež celkový príbeh vyzeral zaujímavo. Na moje veľke sklamanie aj keď námet na príbeh vyzeral byť zaujímavý, tak samotné jeho spracovanie už také nebolo. Chybalo mi tam “TO” čo ma vtiahne do príbehu tak, že mám problém knihu pustiť z ruky. Bolo tam málo krásne romantický opísaných scén, pričom sa mi to v tej knihe žiadalo. Druhá polovica knihy ma vuac bavila, ale aj tak nie úplne. Najviac sa mi na knihe páčili opisy zimnej krajiny a vianočnej vyzdoby. Čítať viac

Vydavateľstvo Baronet

Čítať viac

„A možno práve vtedy, oslobodení od sebectva zistíme, aký jednoduchý a krásny môže byť život. Úplne jasne uvidíme, čo všetko sme schopní obetovať a vzdáme sa toho s prekvapivou ľahkosťou, a jediný obraz, ktorý sa nám vryje navždy do pamäti, bude tvár človeka, ktorému sme podali ruku, aby vládal kráčať.“

A vráť sa po slabších - Silvia Bystričanová, 2016
A vráť sa po slabších
Silvia Bystričanová