Farebné okuliare -
Farebné okuliare
29,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Farebné okuliare

  Výrobca
  Hemisféry

  Vyskúšajte nový zážitok s farebnými diódami. Podporte vašu kreativitu a farebnú predstavivosť. Pomôcka na ceste k dokonalej relaxácii.

  Čítaj viac

  29,99 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Vhodné pre Stimul aj MC Square X1. Pri objednávke je potrebné v poznámke uviesť, o ktorú farbu diód máte záujem.

  Pomôcka na ceste k dokonalej relaxácii. Význam svetla a jeho liečivých účinkov je nesporný. Použitie svetla dosahuje pozoruhodné terapeutické úspechy. V súčasnosti prežíva stimulácia svetlom a farbami svoju renesanciu a čoraz viac nachádza uplatnenie aj v saune, v kozmetike a vo wellnessoch. Výsledky uvoľnenia sú zjavné už po piatich minútach, ideálne je 30 minútové sedenie. Zlepšuje sa uvoľnenie bolesti a vyplavujú sa endorfíny. Keď sa svetelná stimulácia kombinuje so zvukovými nahrávkami, je účinnejšia.

  Biele okuliare. (Stimul, MC Square X1) Výrazná svetelnosť diód je veľmi príjemná pri stimulácii a zvyšuje jej účinok.

  Rubínová (Stimul, MC Square X1) je základná farba, rubínové diódy väčšinu ľudí stimulujú veľmi intenzívne a sprostredkúvajú im širokú paletu vizuálnych zážitkov.

  Jantárové diódy (Stimul, MC Square X1) sú voľbou medzi červenými a zelenými diódami. Ak je pre vás červená farba diód príliš intenzívna a zelená príliš málo výrazná, sú pre vás oranžové diódy to pravé.

  Okuliare so smaragdovými diódami (Stimul, MC Square X1) odporúčame ľuďom, ktorí považujú rubínovú za príliš prenikavú. Nie sú tak jasné ako červené, pôsobia skôr upokojujúco. Stimulácia zelenou farbou môže pôsobiť uzdravujúco.

  Okuliare so zafírovými (Stimul, MC Square X1) diódami sú veľmi žiadané pre svoju jasno modrú farbu, ktorá má jemne chladné zvodné zafarbenie. Relaxácia s jasným modrým odtieňom vás zavedie do „kráľovstva mesiaca“ a do „stavu bez tiaže“. Ak ich vyskúšate, určite neoľutujete.

  Okuliare so zafírovo rubínovými diódami sú alternatívou pre Proteus.

  Náhradné okuliare pre Proteus sú smaragdovo rubínové a Procyon má farebnosť rubín / smaragd / zafír.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Väzba
  pevná väzba
  Naše katalógové číslo
  80889

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Pamätajme, že kto píše pre hlupákov, nájde vždy široký okruh čitateľov.“

  Lev Nikolajevič Tolstoj