Káva Maria -

5,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Káva Maria

  Káva Zlaté Zrnko – Maria má ohromujúce telo. Veľkorysá ovocná acidita pripomínajúca chuť zrelých citrusových plodov. Cítiť jemné korenie v sladkej medovej dochuti. V kapučíne... Čítať viac

  Výrobca
  Zlaté Zrnko, 2020

  Káva Zlaté Zrnko – Maria má ohromujúce telo. Veľkorysá ovocná acidita pripomínajúca chuť zrelých citrusových plodov. Cítiť jemné korenie v sladkej medovej dochuti. V kapučíne uvoľňuje príjemné sladké náznaky zázvoru.... Čítať viac

  • Káva/čaj

  5,90 €

  Na sklade, objednávajte však rýchlo

  Naši škriatkovia odporúčajú

  5,90 €

  Viac o produkte

  Káva Zlaté Zrnko – Maria má ohromujúce telo. Veľkorysá ovocná acidita pripomínajúca chuť zrelých citrusových plodov. Cítiť jemné korenie v sladkej medovej dochuti. V kapučíne uvoľňuje príjemné sladké náznaky zázvoru.

  Ocenenia: Víťaz 1 hviezdy na Great Taste Awards 2019 v kategórii espresso. Víťaz zlatej medaily na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso, Cena poroty a Káva roka.

  Pôvod: Káva Maria je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianskí odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť.

  Praženie: vyvážené na espresso aj alternatívy – omniroast (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

  Použitie: espresso, moka, filter

  Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

  Naša skúsenosť: Káva Zlaté Zrnko – Maria zastupuje ovocné spektrum zmesí 100% arabica. Príjemne ovocná s jemnou horkosťou v dochuti. Vhodná pre kávových gurmánov.

  Dobrá rada: Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Maria si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania. V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia. Každú zrnkovú kávu si najlepšie vychutnáte ak sú kávové zrná čerstvo pražené – najlepšie 2 týždne až dva mesiace po pražení (záleží od skladovania surovej a praženej kávy, pri skladovaní surovej kávy vo vákuu z farmy až do pražiarne a správnom zabalení po napražení si môže aj napražená káva zachovať čerstvosť viacero mesiacov). Viac o správnej príprave kávy nájdete na našej stránke Rady o káve. Ak by ste sa radi o káve dozvedeli viac, môžete navštíviť našu Univerzitu kávy.

  Chuťový profil:
  Ovocnosť: ●●○
  Vyváženosť: ●●○
  Horkosť: ●●○
  Aróma: ●●○
  Intenzita: ●●○
  Dochuť: ●●○
  Kofeín: ●●○
  Čítať viac
  Hmotnosť
  200
  Celková hmotnosť
  216 g
  Rozmer
  130×228 mm
  Balenie
  vákuové balenie
  Naše katalógové číslo
  805227
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Kúpte spolu
  15,86 €

  Hodnotenia

  Ako sa páčil produkt vám?

  Kúpte spolu
  15,86 €

  „Miliardy a miliardy hviezd. Miliardy a miliardy svetov. Zdanlivo nekonečné možnosti- nie fiktívne, ale skutočné. Tam hore. Teraz. Oveľa viac, ako v živote uvidí. Oveľa viac, ako stihne navštíviť. Stačí mu jediný letmý pohľad, aby vedel, že to všetko je navždy mimo jeho dosahu.“

  Niečo viac - Patrick Ness
  Niečo viac
  Patrick Ness