Vianoce
Posledná ilúzia - Giovanna Fletcher, Tom Fletcher
Posledná ilúzia
13,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Posledná ilúzia

4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2020
2. diel série
Dcéra ľudstva

Ďalšie formáty

E-kniha
9,99 €

Druhá časť dystopickej trilógie o poslednom dievčati na Zemi. Prvých šestnásť rokov života strávila Eva v izolácii - bez možnosti vyhnúť sa úlohe Spasiteľky ľudstva. Až kým nenadišla jej chvíľa a ona dostala šancu na únik...

Čítaj viac

Druhá časť dystopickej trilógie o poslednom dievčati na Zemi. Prvých šestnásť rokov života strávila Eva v izolácii - bez možnosti vyhnúť sa úlohe Spasiteľky ľudstva. Až kým nenadišla jej chvíľa a ona dostala šancu na únik...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

13,95 €
Stíhame do Vianoc
Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Druhá časť dystopickej trilógie o poslednom dievčati na Zemi.
Prvých šestnásť rokov života strávila Eva v izolácii - bez možnosti vyhnúť sa úlohe Spasiteľky ľudstva. Až kým nenadišla jej chvíľa a ona dostala šancu na únik. Eva konečne získala toľko vytúženú slobodu a spolu s Bramom, do ktorého sa zaľúbila, uteká pred režimom a pridáva sa ku skupine zúfalých rebelov, bojujúcich proti systému. Vtedy Eva zistí, že jej vo svete za múrmi Veže hrozí oveľa väčšie nebezpečenstvo, aké si kedy dokázala predstaviť.
Majú Eva s Bramom šancu prežiť, keď všetci a všetko stojí proti nim?
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
Posielame do piatich dní
13,95 €

E-knihy a audioknihy

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
9,99 €
Ďalšie
Kúpte spolu
27,90 €

Recenzie, kritiky

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Eve Illusion (Eve of Man Trilogy)
Počet strán
3124-5 hodín čítania
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
145×230 mm
Hmotnosť
582 g
Rok vydania
2020
Vekové odporúčanie
15+
Naše katalógové číslo
798349
Štýl
rebelský
Jazyk
slovenčina
Preklad
2. diel série
Dcéra ľudstva
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

9 hodnotení

3
3
2
0
1

8
15.2.2021
Zmiešané pocity
Do tejto série som sa vrhla kvôli veľmi zaujímavému nápadu. Prvá časť mala celkom svižný priebeh a tešila som sa na dvojku. Avšak prvá časť druhej knihy ma neskutočne nudila, niekoľko krát som knihu odložila a dostala som sa ku nej po týždňoch. Eva bola veľmi zvláštna, nevedela som jej prísť na chuť. Druha polovica knihy bola výrazne lepšia a užívala som si kapitoly s Michaelom. Páčilo sa mi, ako sa vyvíjala jeho osobnosť. Záver ma neprekvapil a aj keď v konečnom dôsledku hodnotím knihu pozitívne, tak zmiešané pocity ostávajú. Čítaj viac
1

kráľovná prokrastinácie, ktorá rada fotí a píše o knihách. okrem toho milujem kávu a indie hudbu!

Sarah Goboňová
2.11.2020
Po fakt napínavom konci Dcéry ľudstva som nedočkavo čakala na pokračovanie- Posledná ilúzia.
Tá ma však vo finále celkom sklamala. Moje nadšenie bolo fakt obrovské a očakávania veru fakt nesplnila. Kniha začala parádnou akciou, no od takej strany 100 som mala pocit, že sa to len tak vlieklo. Príbeh Evy a Brama nahradil viac príbeh Michaela, ktorý ma skoro vôbec nezaujímal, pretože ja som chcela vidieť svoje obľúbené postavy na ktoré som sa tak tešila. Samotná Eva sa občas chovala ako dosť sebecky, čo ma trochu rozčuľovalo. Bram bol však opäť rovnaké zlatíčko!???? Veľmi sa mi páčilo, že postavy riešili veľakrát problémy, ktoré riešia všetci tínedžeri, ba aj niečo naviac. Možno aj preto sú mi Eva s Bramom takí blízki.
Akcie, ktoré sa stali neskôr boli tiež dosť zjavné, takže mi vyšlo všetko čo som predvídala. Veľké plus však stále zohráva nenáročný štýl písania, kedy vám stránky miznú pod rukami. Páčilo sa mi ako som niekedy vobec nevedela čo je pravda a čo ilúzia. To zasa autori vymysleli parádne!
Fuh, škoda, ze to bol klasický "vypchávkový" druhý diel, ktorý je potrebný pre príbeh, no mňa až tak nezaujal. Preto knihe dávam 3?/5?. Aj cez malé sklamanie sa však veľmi teším na finále trilógie! Pretože si myslím, že to bude epické!
Čítaj viac
8

A book is a dream, that you hold in your hands. Bookstagram - @mdnight.reads

Midnight Reads
27.10.2020
Výborne pokračovanie !
Dobre si zapamätajte názov knihy. Nebudete na konci tak prekvapení a mimo ako som bola ja. A možno aj budete, pretože na záver knihy sa podľa mňa pripraviť ani nedá. Celý čas si myslíme, že vieme o čom príbeh je a akým smerom sa bude ďalej vyvíjať. Až pokiaľ nepochopíme, že to tak vôbec nie je. Že to bola iba naša Ilúzia.

Nestáva sa často, že by pokračovanie bolo lepšie ako prvá kniha. Táto druhá časť ma úplne pohltila a prekonala moje očakávania. Rada by som vám napísala nejaké negatíva, ale tejto knihe nemám absolútne čo vytknúť. Už od úplného začiatku vás príbeh vtiahne do deja a núti vás čítať ďalej. Na jeden dych som prečítala prvých sto strán a keby som nemala robotu, tak ju asi aj dočítam. V príbehu je neustále nejaká akcia, nudné vaty by ste tu hľadali márne. Veľkým plusom tejto knihy je to, ako je písaná. Bolo tam všetko – opis postáv, emócie, okolitý svet, ale hlavne bolo skvelé to, akým štýlom bola písaná. Giovanna a Tom do nej dali ženský a rovnako aj mužský pohľad na vec a práve to sa čítalo skvelo. Na dej príbehu sa pozeráme z pohľadu troch hlavných postáv. Áno troch, tretia postava bola pridaná až v tejto časti a chápem prečo. Aby bol príbeh vysvetlený zo všetkých strán. Veľmi sa mi na knihe páčilo to, ako reálne hlavné postavy zmýšľali. Aj napriek tomu, že sú to hlavní hrdinovia majú svoje chyby. Nerozmýšľajú iba nad ostatnými, ale chovajú sa aj sebecky, ako každý zraniteľný človek. Nehľadajte tu teda superhrdinov, ktorí idú zachrániť ľudstvo. Postavy v knihe riešia morálne problémy rozum či srdce rovnako ako my. Ak bola prvá kniha o láske, tak druhá je o vzdore. A ilúzii. Hlavne o tej ilúzii...
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
27,90 €

„Kniha je nositeľom civilizácie a hlasom jednotlivca.“

Barbara Tuchman