Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas
Žurnál - Nápadník 2020 -
Žurnál - Nápadník 2020
18,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Žurnál - Nápadník 2020

Poznámkový blok

  The Projekt, 2020
  Výrobca
  The Projekt, 2020

  Najväčší The Žurnál pre všetkých kreatívcov a podnikavcov. Zapisuj si poznámky alebo nápady so štýlom. Bez Žurnál metódy, ale s naším rukopisom. Je len na tebe ako ho využiješ...

  Čítaj viac

  18,00 €

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Najväčší Žurnál pre všetkých kreatívcov je elegantným poznámkovým blokom na zapisovanie poznámok alebo nápadov so štýlom. Možno si povieš, že v tejto oblasti bolo všetko vymyslené. Ale mýliš sa. My sme sa rozhodli ísť svojou cestou, pretože sme presvedčení o tom, že sa to dá robiť lepšie. O dosť lepšie.

  Po prvé: Nápadník má kvalitu bez kompromisov.
  Využívame v ňom ťažký 120g papier Arena s vysokým volumenom a tiež opacitou. To znamená, že sa doň dobre píše perom, ceruzkou aj Stabillom. Nepresvitá. A drží atrament aj po dlhých rokoch archivácie.

  Po druhé: Ničím ťa nezväzuje.
  Žiadne prevody jednotiek a časové pásma. Žiadne pravítka a kalendáriá na päť rokov dopredu. Jednoducho vyplníš legendu a začneš.
  Využi ho na zapisovanie poznámok alebo nápadov. Prispôsob ho na svoj vlastný bullet journalling. Kresli si doň sketche, mockupy alebo myšlienkové mapy.
  Na konci len zhodnotíš, čo ti fungovalo. A zaradíš ho do poličky k ostatným. Vďaka prehľadnému nezábudníku na nič dôležité nezabudneš.

  Po tretie: Je náš.
  Ako môže bodkovaný blok bez Žurnálovskej metódy pripomínať Žurnál? Jednoducho. Od začiatku do konca nesie náš rukopis a schovali sme ti doň aj pár prekvapení.

  Ozaj. Vraj máme dávať na obal upozornenie, že práca so Žurnálom je prudko návyková. Tam sa to síce nevošlo, ale uvádzame to aspoň tu. Ak mu dáš šancu, hrozí ti, že doň už písať neprestaneš.

  Vedľajšie efekty môžu zahŕňať:
  ● viac nápadov,
  ● vyššiu spokojnosť,
  ● lepšiu organizáciu poznámok.

  Obsahuje sekcie: Legenda | Nezábudník | Bodkované strany | Reflexia

  Čo je nové v osmičke?
  Nový Žurnál má konečne dokonalý lie-flat, takže sa pri písaní nezatvára.
  Použili sme nový papier, ktorý nepresvitá. A dobre sa doň píše perom, ceruzkou aj Stabillom.
  Zadná kapsa je hrubšia, lepšie zahnutá a pojme toho viac.
  Typografické oko sa takisto poteší novému, čisto slovenskému, fontu Ocarina.
  Čítaj viac

  Všetky formáty tohto titulu

  Ďalšie
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  128
  Hmotnosť
  448 g
  Naše katalógové číslo
  751081
  Väzba
  flexi väzba
  Jazyk
  slovenský
  Rozmer
  170×250 mm
  Rok vydania
  2020

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  5,0 / 5

  3 hodnotenia

  3
  0
  0
  0
  0

  Katarína Kallová
  23.7.2020
  Super
  Overený nákup
  K The Žurnál a im diárom nemám naozaj čo vytknúť. Tento Nápadník je na tom presne rovnako. Ako každý Žurnál, aj tento Vám pomáha v sebarozvoji, máte obrovský priestor na vlastné zapisovanie, bodkované strany sú za mňa najlepšia možnosť, pretože môžete písať, kresliť, čmárať, plánovať, čo len chcete. Na začiatku si dokonca môžete vytvoriť obsah alebo legendu, na ktorých stranách sa Vám čo nachádza. To je ďalšie plus za mňa v tomto diári. Taktiež nechýba úložný priestor na konci diára. No a nakoniec jeho veľkosť. Je väčší ako klasické dobre od The žurnál a to je veľké plus za mňa. Nemám vo vytlnúť. Jednoducho odporúčam. Miesta je tam dosť na všetko. Čítaj viac
  3
  13.10.2019
  Nápadník
  Pre mňa dokonalý zápisník, dopĺňa sériu s the Žurnál diárom, ktorý používam na dennej báze. Čierne prevedenie je jednoduché a elegantné.. predltačené línie dávajú istú štruktúru a zároveň voľnosť vo využívaní nápadníka či už na písanie, kreslenie, myšlienkové mapy.. tvorcom sa podaril. Čítaj viac

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia