Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra - Gabrielle Zevin, Motýľ, 2023
Žurnál - Nápadník 2020, The Projekt, 2020

18,00 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Žurnál - Nápadník 2020

Poznámkový blok

  Najväčší The Žurnál pre všetkých kreatívcov a podnikavcov. Zapisuj si poznámky alebo nápady so štýlom. Bez Žurnál metódy, ale s naším rukopisom. Je len na tebe ako ho využiješ... Čítať viac

  4,6 31 hodnotení
  Výrobca
  The Projekt, 2020

  Najväčší The Žurnál pre všetkých kreatívcov a podnikavcov. Zapisuj si poznámky alebo nápady so štýlom. Bez Žurnál metódy, ale s naším rukopisom. Je len na tebe ako ho využiješ... Čítať viac

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Vrahovia mesiaca kvetov - David Grann, Absynt, 2020

  Viac o produkte

  Najväčší Žurnál pre všetkých kreatívcov je elegantným poznámkovým blokom na zapisovanie poznámok alebo nápadov so štýlom. Možno si povieš, že v tejto oblasti bolo všetko vymyslené. Ale mýliš sa. My sme sa rozhodli ísť svojou cestou, pretože sme presvedčení o tom, že sa to dá robiť lepšie. O dosť lepšie.

  Po prvé: Nápadník má kvalitu bez kompromisov.
  Využívame v ňom ťažký 120g papier Arena s vysokým volumenom a tiež opacitou. To znamená, že sa doň dobre píše perom, ceruzkou aj Stabillom. Nepresvitá. A drží atrament aj po dlhých rokoch archivácie.

  Po druhé: Ničím ťa nezväzuje.
  Žiadne prevody jednotiek a časové pásma. Žiadne pravítka a kalendáriá na päť rokov dopredu. Jednoducho vyplníš legendu a začneš.
  Využi ho na zapisovanie poznámok alebo nápadov. Prispôsob ho na svoj vlastný bullet journalling. Kresli si doň sketche, mockupy alebo myšlienkové mapy.
  Na konci len zhodnotíš, čo ti fungovalo. A zaradíš ho do poličky k ostatným. Vďaka prehľadnému nezábudníku na nič dôležité nezabudneš.

  Po tretie: Je náš.
  Ako môže bodkovaný blok bez Žurnálovskej metódy pripomínať Žurnál? Jednoducho. Od začiatku do konca nesie náš rukopis a schovali sme ti doň aj pár prekvapení.

  Ozaj. Vraj máme dávať na obal upozornenie, že práca so Žurnálom je prudko návyková. Tam sa to síce nevošlo, ale uvádzame to aspoň tu. Ak mu dáš šancu, hrozí ti, že doň už písať neprestaneš.

  Vedľajšie efekty môžu zahŕňať:
  ● viac nápadov,
  ● vyššiu spokojnosť,
  ● lepšiu organizáciu poznámok.

  Obsahuje sekcie: Legenda | Nezábudník | Bodkované strany | Reflexia

  Čo je nové v osmičke?
  Nový Žurnál má konečne dokonalý lie-flat, takže sa pri písaní nezatvára.
  Použili sme nový papier, ktorý nepresvitá. A dobre sa doň píše perom, ceruzkou aj Stabillom.
  Zadná kapsa je hrubšia, lepšie zahnutá a pojme toho viac.
  Typografické oko sa takisto poteší novému, čisto slovenskému, fontu Ocarina.
  Čítať viac
  Počet strán
  128
  Väzba
  flexi väzba
  Rozmer
  170×250 mm
  Jazyk
  slovenčina
  Rok vydania
  2020
  Naše katalógové číslo
  751081
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  4,6 / 5

  31 hodnotení

  3
  0
  0
  0
  0

  Ako sa páčil produkt vám?

  Recenzie čitateľov

  Katarína Kallová
  Overený nákup
  23.7.2020
  Super
  K The Žurnál a im diárom nemám naozaj čo vytknúť. Tento Nápadník je na tom presne rovnako. Ako každý Žurnál, aj tento Vám pomáha v sebarozvoji, máte obrovský priestor na vlastné zapisovanie, bodkované strany sú za mňa najlepšia možnosť, pretože môžete písať, kresliť, čmárať, plánovať, čo len chcete. Na začiatku si dokonca môžete vytvoriť obsah alebo legendu, na ktorých stranách sa Vám čo nachádza. To je ďalšie plus za mňa v tomto diári. Taktiež nechýba úložný priestor na konci diára. No a nakoniec jeho veľkosť. Je väčší ako klasické dobre od The žurnál a to je veľké plus za mňa. Nemám vo vytlnúť. Jednoducho odporúčam. Miesta je tam dosť na všetko. Čítať viac
  13.10.2019
  Nápadník
  Pre mňa dokonalý zápisník, dopĺňa sériu s the Žurnál diárom, ktorý používam na dennej báze. Čierne prevedenie je jednoduché a elegantné.. predltačené línie dávajú istú štruktúru a zároveň voľnosť vo využívaní nápadníka či už na písanie, kreslenie, myšlienkové mapy.. tvorcom sa podaril. Čítať viac

  „Šťastie nie je burlivé ani hlučné ako rozkoš či radosť. Je tiché, pokojné, krehké, je to vnútorný pocit uspokojenia, ktorý sa začína vo chvíli, keď človek začne milovať sám seba.“

  Japonský milenec - Isabel Allende, 2018
  Japonský milenec
  Isabel Allende