Detektiv: Po stopách zločinu - Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot
Detektiv: Po stopách zločinu
46,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Detektiv: Po stopách zločinu

Výrobca
REXhry, 2020

V kooperatívnej hre Detektiv: Po stopách zločinu sa stanete vyšetrovateľom novovzniknutej agentúry Antares. Vašou úlohou bude vyriešiť päť samostatných prípadov, ktoré po vyriešení vytvoria jeden súvislý príbeh...

Čítaj viac

46,99 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

V kooperatívnej hre Detektiv: Po stopách zločinu sa stanete vyšetrovateľom novovzniknutej agentúry Antares. Vašou úlohou bude vyriešiť päť samostatných prípadov, ktoré po vyriešení vytvoria jeden súvislý príbeh. Aby ste prípady vyriešili, musíte pátrať v archívoch, navštíviť miesta činu, pozorne si prezrieť pitevné správy, vypočuť svedkov a hľadať v policajných databázach. Z nazbieraných informácií a dôkazov by ste mali zistiť kto, koho, ako a pod. Na konci každého jedného prípadu budete musieť zadať do počítačovej databázy odpovede na otázky nadriadených. A ak sa vám podarí odpovedať správne, prípad bude uzavretý, vy pohválený a páchateľ potrestaný.

Databáza funguje online, takže pri riešení prípadov potrebujete mať prístup k počítaču, alebo aspoň k telefónu s prístupom na internet. Každý prípad vám zaberie približne 3 hodiny času, ale je to individuálne.
Obsah hry:
  • 180 kariet
  • 5 dosiek vyšetrovateľov
  • 1 herný plán
  • žetóny schopností a stresu
  • pravidlá

Počet hráčov: 1-5 hráčov
Dĺžka hry: 120-180 min.
Čítaj viac
Kúpte spolu
91,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Katalógové číslo výrobcu
34122
Naše katalógové číslo
743111

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
91,98 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“