Knihy
E-knihy

Čarovné kone

Rozprávanie o koňoch a o ceste k sebe

Ecovea, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ecovea, 2020

Kone nie sú len na jazdenie. Sú to sprievodcovia na našej pozemskej ceste. Kto raz začuje ich volanie, len ťažko mu odolá. Ak budeme ochotní učiť sa od nich, nájdeme veľa užitočného aj pre náš osobný, rodinný, pracovný či spoločenský život. Ak sa...

Čítaj viac

10,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kone nie sú len na jazdenie. Sú to sprievodcovia na našej pozemskej ceste. Kto raz začuje ich volanie, len ťažko mu odolá. Ak budeme ochotní učiť sa od nich, nájdeme veľa užitočného aj pre náš osobný, rodinný, pracovný či spoločenský život. Ak sa chcete inšpirovať príbehmi žien, ktorým kone učarovali a zmenili ich život naruby, alebo ak chcete získať prehľad o čarovnom svete koní, čítajte ďalej.

Prvá časť knihy prináša osobné PRÍBEHY 10-tich žien a ich koní. Sú určené pre každého a hlavne pre ženy, ktoré hľadajú cestu spolupráce a vzájomnej radosti. Pretože tieto príbehy nie sú len o koňoch. Sú o ceste k sebe, o prekonávaní neočakávaných prekážok, hľadaní zmyslu vlastného bytia, vytrvalosti aj pokore.

V druhej časti nazvanej ROZPRÁVANIE O KOŇOCH je veľa informácií, užitočných hlavne pre širokú verejnosť a pre začiatočníkov vo svete koní. Nečakajte tu návody na to "ako sa naučiť jazdiť", alebo "ako trénovať koňa". Skôr opačne, nájdete tú inšpirácie "prečo kone počúvať"... a až potom s nimi trénovať. Vhodné pre ľudí, ktorých kone priťahujú, ale netušia prečo alebo ich zaujíma, čo všetko sa dá s koňmi robiť (okrem jazdenia). Vhodné aj pre rodičov detí, ktoré túžia po koňoch a nedajú rodičom spávať (aby vedeli, čo ich čaká). Kniha prináša užitočné informácie aj pre ľudí, ktorých zaujímajú nové trendy v oblasť vzdelávania a ponúka náhľad do oblasti liečenia či osobného rozvoja s asistenciou koní.

Knihou sprevádzajú dve koučky: Daniela Tejkalová, filozofka a iniciátorka publikácie a Hana Šišková, psychologička a zároveň koniarka telom i dušou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čarovné kone - Daniela Tejkalová, Hana Šišková
Viazaný prísahou - Jana Pronská
18,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Vydavateľstvo
Ecovea
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
742805
Rok vydania
2020

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Čarovné kone - Daniela Tejkalová, Hana Šišková
Viazaný prísahou - Jana Pronská
18,50 €

„Človek, ktorý nečíta dobré knihy, nemá žiadnu výhodu oproti človeku, ktorý čítať nevie.“

Mark Twain