Zaskočený - Emma Chase, Aktuell, 2020

9,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Zaskočený

Na svete existujú dva typy ľudí: takí, ktorí sa najprv pozerajú, a iní, ktorí sa hneď do niečoho vrhnú. Ja som sa vždy najprv pozerala. Plánovala som, bola som opatrná, pozerala... Čítať viac

2. diel série
Zapletený (SK)
Vydavateľstvo
Aktuell, 2020
216 strán
3 hodiny čítania

Na svete existujú dva typy ľudí: takí, ktorí sa najprv pozerajú, a iní, ktorí sa hneď do niečoho vrhnú. Ja som sa vždy najprv pozerala. Plánovala som, bola som opatrná, pozerala som sa. Potom som stretla Drewa Evansa. Bol veľmi vytrvalý, sebaistý... Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Slovenčina

9,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Ďalšie knižné vydania
Zaskočený - Emma Chase, Mladá fronta, 2015
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2015
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Vláda kráľa - Rina Kent, Ikar, 2023
Zaskočený - Emma Chase, Aktuell, 2020
9,90 €

Viac o knihe

Keď úspešný a bezstarostný muž stretne opatrnú a zodpovednú ženu a zaľúbi sa do nej, môže ho to trochu zaskočiť.

Na svete existujú dva typy ľudí: takí, ktorí sa najprv pozerajú, a iní, ktorí sa hneď do niečoho vrhnú. Ja som sa vždy najprv pozerala. Plánovala som, bola som opatrná, pozerala som sa. Potom som stretla Drewa Evansa. Bol veľmi vytrvalý, sebaistý a bolo veľmi ľahké vrhnúť sa naňho. Myslíte si, že Drew a ja sme odfrčali spolu preč pri západe slnka a žili šťastne až naveky? To som si myslela aj ja. Ale život ponúka na výber a Drew si vybral svoju možnosť. V skutočnosti sa snažil o jej správnosti presvedčiť nás oboch – ale viete, že to nie je môj štýl. Takže ja som sa vrátila do svojho rodného Greenvillu, aby som strávila nejaký čas osamote…
No staré zvyky sa vykoreňujú iba ťažko a niekedy sa musíte vrátiť tam, kde ste začali, aby ste sa mohli znova pohnúť vpred.
Čítať viac
Originálny názov
Twisted
Počet strán
216
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
135×210 mm
Hmotnosť
333 g
ISBN
9788089873197
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
725235
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
2. diel série
Zapletený (SK)
Vydavateľstvo
Aktuell
Pre koho
new adult, pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Zaskočený - Emma Chase, Aktuell, 2020
Návrh - Elle Kennedy, YOLi, 2019
24,80 €

Hodnotenia

4,1 / 5

18 hodnotení

15
9
6
2
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Júlia Beňová
Overený zákazník
23.1.2022
Chystá sa preklad aj 3 a 4 časti tejto série? Keďže prvé dve boli úžasné, tak hádam sa preložia aj ostatné. Čítať viac
9.11.2021
Hrdinovia Drew a Kate sú späť!
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Dlho som sa k čítaniu tejto knihy odhodlávala. Vedela som totiž, že rozprávačkou príbehu je Kate. A to ma akosi nelákalo. Mala som pocit, že Kate ich príbeh s Drewom nebude vedieť podať tak, aby som z neho bola ohromená (ako to bolo pri knihe Zapletený). Dnes viem, že som sa obávala zbytočne.

Musím podotknúť, že Kate je viac než dobrou rozprávačkou. Je vtipná, otvorená, vynaliezavá, vtipná a... písala som aj, že je vtipná? Dobre. To slovo si podčiarknite. Pretože je naozaj veeeeľmi vtipná.

Medzi hlavnými hrdinami dochádza k nedorozumeniu. Pravdaže chybu možno hľadať v komunikácii. Každý z nich hovorí o inom a napriek tomu si myslia, že sa rozprávajú o tom istom. Problém, ktorý tak nastáva, sa Kate rozhodne vyriešiť svojsky. Odchodom do rodného mesta. Musí premýšľať, čo urobí so svojím životom ďalej. Sklamaná, smutná, nešťastná, frustrovaná - také sú jej prvotné pocity. A k tomu všetkému je ešte aj tehotná. Kate čakala, že správu o tom, že s Drewom čakajú dieťa vezme ako chlap, nie že sa k nej zachová chrapúnsky. Nuž, nie je všetko zlato, čo sa blyští... a na druhej strane, nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá.

Dej je ľahko čitateľný, predvídať viete dopredu takmer každý ďalší krok. Nemožno teda o ňom povedať, že je originálny. Čo ale originálne je? Jeho podanie. Autorka ho podala s bravúrou, pre ňu typickou. Kniha sa číta sama.

Veľmi sa mi páčilo ako Kate po celý čas komunikovala s čitateľom. Toto bol prvok, ktorý v knihách nie je vidieť a musím priznať, že ma dostal. Mala som pocit, akoby bola Kate moja kamarátka a rozprávala mi, čo sa jej práve stalo.

Napriek tomu, že v sebe kniha nesie prvky sentimentality, smútku a vyplakaných sĺz, je podaná nesmierne humorne. A Kate sa určite svojím podaním príbehu, z jej uhla pohľadu, vyrovná Drewovi. Preto k sebe tak pasujú, a preto nemôžem dať menej ako plný počet hviezdičiek.
Čítať viac
14

20 yo | bookstagram: @jankina.kniznicka ♡ | books: 2020: 58 | 2021: 80 | 2022: 47 | 2023:

jankina.kniznicka
Overený zákazník
14.10.2021
S Kate sa stretávame už v predchádzajúcej časti, kde sa do seba s Drewom zamilujú. Avšak prichádza k nedorozumeniam a ich vzťah sa končí hrou na mačku a myš, ktorá vás buď bude otravovať alebo ju strávite za každých okolností, no aj tak ste toho názoru, že hlavné postavy sa správajú ako mladí teenageri. V Zapletenom mi to až tak nevadilo, v Zaskočenom je to oveľa očividnejšie. S Kate som sa však dokázala stotožniť, pretože často riešila bežné ženské problémy. Drew sa stále nezmenil - je to ten rozmaznaný chlapík s vysokým egom, akého stretávame na začiatku.

Kniha opäť prečítaná v priebehu dvoch večerov, kedy som chcela zaliesť pod perinu a nechať sa uniesť nenáročným príbehom. Samozrejme nechýbali ironické poznámky hlavných postáv, ktoré ma už ani neprekvapovali. Celý román bol pre mňa neistý aj v tom, že som netušila ako sa skončí. Nemala som poňatia, akým smerom sa rozhodla autorka uberať, no ani druhýkrát ma nesklamala.

Či už hľadáte niečo k poháru vína (a v nekalorickej podobe miesto chipsov), siahnite po tejto sérii. Alebo ak zbožňujete príbehy intímneho charakteru, neváhajte. Zapletený/Zaskočený je tu pre Vás, aby Vám ukázal, aký je svet gombička. Taktiež sa dozviete niečo z jeho osobného života, aký pohľad a názor prechováva o ženách, alebo ako sa s ním žije pod jednou strechou - to všetko prezradí Kate. A prosím, sériu v žiadnom prípade neberte vážne! :D Ak by bola pravdivá každá narážka na ženské pohlavie, asi by sme my ženy, častokrát my najsilnejšie bojovkyne, nemali dôvod vstať ráno z postele. Takže Drewa nebrať vôbec doslova a čítať bez predsudkov, pretože na pobavenie je to veľmi skvostná literatúra. Či sa už zvyšné dva diely preložia alebo nie, je otázne, ale ja by som povedala, please do it! Kniha má skrytý potenciál a zaslúžila by si ho ukončiť treťou a štvrtou časťou.
Čítať viac
@knizkomolka
Neoverený nákup
22.9.2021
Toto ma chytilo určite viac ako prvý diel Zapletený...asi aj preto, že už som bola pripravená na autorkin štýl prihovárania sa čitateľovi a až na pár výnimiek mi to vôbec nevadilo.

Kniha mi bola sympatickejšia aj preto,že príbeh tentokrát rozprávala Kate a autorka sa nehrala na to, že rozumie mužom lebo v predchádzajúcom diele jej to miestami vôbec nešlo. Do Kate sa však vložila dobre a jej myšlienkové pochody boli jednoducho ženské, uveriteľné,...ach, áno takto nejako uvažujeme .

Autorka správne odhadla mieru stupňovania zápletky a v správnom okamihu to ukončila k mojej spokojnosti. Som rada, že to umelo nenaťahovala.

Drew mi bol oveľa viac sympatickejší z pohľadu Kate ako v prvej časti keď bol príbeh z jeho pohľadu. Bohužiaľ, v epilógu sa nám opäť prihováral on a to mi porazilo trochu zážitok z tejto inak dobrej knihy.
Čítať viac
19.7.2021
Romantická jednohubka
Prvá kniha Zapletený sa mi veľmi páčila, bol to vtipný príbeh, ktorý som zhltla na jedno posedenie, preto som sa rada pustila aj do pokračovania (aj keď sa musím priznať, že nemám rada pokračovania pri príbehoch, ktoré sa skončili happyendom, pretože sa zasa musí niečo pokašľať). Predchádzajúca kniha bola vyrozprávaná z pohľadu Drewa, teraz nám príbeh rozpráva Kate (aj keď v poslednej kapitole sa znova dočkáme aj Drewovho pohľadu). Páči sa mi, že autorka obe knihy napísala tak, ako by sa vám hlavné postavy prihovárali. Boli to pre mňa jednohubky, ktoré sa čítali v podstate samy.

Čakala som, s akou zápletkou autorka príde, aby Kate a Drewa rozdelila. Išlo o typické nedorozumenie, ktoré by sa vyriešilo, keby sa medzi sebou hlavní hrdinovia normálne porozprávali, ale rozumiem, že potrebovala príbeh nejak zamotať (aj keď mohla vymyslieť niečo originálnejšie). V tomto prípade ma Drew poriadne naštval. Chápem, že podľa toho, čo videl to vyzeralo úplne inak, ako to v skutočnosti boli, ale prečo hneď musel urobiť takúto kravinu? Vtedy som ho mala chuť poriadne nakopať. Toto bolo asi jediné, čo by som knihe vytkla, inak som si túto oddychovku nesmierne užila.

Na knihe sa mi najviac páči vtipnosť. Bolo tu veľa momentov, keď som sa musela smiať. Najviac ma bavilo, keď sa medzi sebou doťahovali Delores a Billy, to ich neustále podpichovanie bolo skvelé. Samozrejme, táto časť bola aj viac emotívnejšia vzhľadom na udalosti, ktoré sa udiali v životoch Kate a Drewa. Našťastie mala Kate okolo seba skvelú rodinu a kamarátov, ktorí ju podržali a nenechali ju urobiť hlúposť, ktorú by neskôr ľutovala. Síce mohla nechať Drewa ešte trochu „podusiť“, no napriek tomu si myslí, že dostal poriadnu príučku. Celkovo hodnotím obe knihe pozitívne a pokiaľ hľadáte nejaké vtipné čítanie, určite ich vyskúšajte.
Čítať viac
knizny_blond
Neoverený nákup
23.6.2021
Pokračovanie knihy Zapletený
Drew a Kate to spolu ťahajú už dva roky. Majú skvelý a častý sex. Bývajú spolu, pracujú spolu. Až kým....
?
...kým Kate nezaklame kam večer ide a kým sa nevráti domov.... Zistí, že je tehotná. A Drewova reakcia je krutá. Zachoval sa ako hajzel. Vlastne prečo ako?! Mala som sto chutí ho niekoľkokrát prefackať. Aj keď som predpokladala, prečo sa tak zachoval.
?
Prvý diel (kniha Zapletený) bola písaná z pohľadu Drewa. Kniha Zaskočený je písaná z pohľadu Kate (aj keď epilóg zase patrí Drewovi). Je písaná v zaujímavom štýle, máte pri čítaní pocit ako keby ste stali v pozadí a sledovali život hlavných postáv. Kate sa prihovára priamo čitateľovi, odpovedá aj na jeho úvahy otázkami napríklad “Pýtate sa, či ma to na druhý deň bolelo? Trochu, ale nebolo to také hrozné.” Tento štýl písania som si rýchlo obľúbila, aj keď som miestami mala pocit,že Kate skáče z jednej veci na druhú akosi prirýchlo...
Bohužiaľ, chýbal mi nejaký šmrnc príbehu. Lepšie spracovanie. Pretože jediné čo ma zaskočilo bolo, že som od začiatku do konca vedela čo sa bude diať. Kate spomína udalosti aj z prvej časti série, takže knihu je možné čítať aj bez tej prvej časti. Ak to mám však ohodnotiť porovnaním, Zapletený sa mi páčil určite viac, veľa som sa pri nej nasmiala. Čítanie ale určite neľutujem, je to taká 2 hodinová oddychovka. 2 hodinové vyplnenie času na akomkoľvek mieste.
?
Čítať viac
Terka Šoškova
Overený nákup
10.1.2021
Super
Kniha je uplne super. Číta sa sama ani som si neuvedomila a bola som na koci knihy. Zaskočený ma bavil o niečo viac ako Zapletený. Odporúčam každému si prečítať oba diely. Čítať viac
Michaela
Neoverený nákup
30.10.2020
Zaskočený
Do tejto knihy som sa púšťala s tým, že jednotka nebola moja veľká favoritka, ale myslela som si, že predsalen môže byť pokračovanie fajn.

Juj, nebola to pravda.

Kniha sa uberala dejom, ktorý sa mi veľmi nepozdával.
Bol tam kúsok humoru, ale myslím, že v prvej knihe tam toho bolo viac.
V tejto sme sa zaoberali dôležitejšími vecami a myslím, že nebol veľmi čas na akúsi srandu.

Čo som však ostala z knihy "zaskočená" je to, že som presne tušila, čo sa stane, ako sa to vyvinie a ako sa to skončí. Toto bol taký predvídateľný príbeh, že sme sa vôbec nemuseli veľmi zamýšľať.

Čo sa mi však páčilo je možno celkom rýchly spád. Netrvalo to tak dlho, postavy vedeli, čo robia niekedy a keď sa spamätali, tak to začali riešiť.

Nie je to tak, že by som knihu hejtovala, mne len, jednoducho, nesadla. Možno je to kniha pre teba. Skús a posúdiš sám :).
Čítať viac
Lenny
Neoverený nákup
24.9.2020
Ak sa vám Zapletený páči, zo Zaskočeného budete nadšení. Ak sa vám naopak nepáčil, ani sa do neho nepúšťajte. Mňa Zapletený nenadchol, a preto som bola zo Zaskočeného sklamaná. Priznávam, bolo to neskutočne sexi, plné sexu, ale niečo tomu chýbalo, nejaká hĺbka príbehu.
Opäť sa stretávame s Kate a Drewom, ktorí žijú spolu už dva roky a všetko vyzerá úžasne. Ale... niečo sa pokašle.. a pokašle sa to poriadne... Prečo? Kvôli malému nedorozumenie a vďaka inému nedorozumeniu to prerastie do monumentálnych rozmerov. Pre mňa to až vtedy začalo byť trošku zaujímavé. No ani to nezachránila môj názor na túto knihu.
Milovníci romantických príbehov so sexi posteľovými dobrodružstvami si túto knihu určite zamilujú, najmä aj si potrebujú oddýchnuť a nechajú sa unášať príbehom.
Čítať viac

Kúpte spolu
Zaskočený - Emma Chase, Aktuell, 2020
Návrh - Elle Kennedy, YOLi, 2019
24,80 €

„Niekedy ľudia rozprávajú veľa iba preto, aby sa ich nikto nič nepýtal...“

Tri dni do raja - Silvia Bystričanová, 2017
Tri dni do raja
Silvia Bystričanová