Kľúče k novému životu - Osho
Kľúče k novému životu

8,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Kľúče k novému životu

Objavovanie cesty vedúcej k vnútornej transformácii

Osho rozoberá význam pravdy a krok za krokom poskytuje kľúče k transformácii nášho vnútorného a vonkajšieho života. Prostriedkom na dosiahnutie tejto transformácie je... Čítať viac

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2020
Počet strán
152

Osho rozoberá význam pravdy a krok za krokom poskytuje kľúče k transformácii nášho vnútorného a vonkajšieho života. Prostriedkom na dosiahnutie tejto transformácie je meditácia. Ak sa uvidíme takí, akí skutočne sme, dokážeme sa zbaviť očakávaní... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

8,99 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Osho rozoberá význam pravdy a krok za krokom poskytuje kľúče k transformácii nášho vnútorného a vonkajšieho života. Prostriedkom na dosiahnutie tejto transformácie je meditácia. Ak sa uvidíme takí, akí skutočne sme, dokážeme sa zbaviť očakávaní a podmienečnosti.
Osho je majster východnej tradície rozprávačstva a čerpá z bohatej zásoby podobenstiev a príbehov, ktorými oživuje prastarú múdrosť pre moderné publikum. Odkrýva cestu, ktorá vedie k naplneniu našej úlohy v tomto živote – objavovaniu samého seba prostredníctvom vnútorného hľadania. Umenie života sa začína meditáciou. Meditácia je ticho mysle, ticho srdca, dosiahnutie samotného stredu nášho bytia a nájdenie pokladu, ktorý je našou realitou. Keď ho spoznáme, môžeme vyžarovať lásku, život a tvorivosť. Naše slová sa stanú poetickými, naše gestá budú mať pôvab; dokonca aj naše ticho bude spievať.
Čítať viac
Počet strán
152
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×207 mm
Hmotnosť
200 g
ISBN
9788081093883
Rok vydania
2020
Edícia
Osho
Naše katalógové číslo
708583
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Eastone Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
19,98 €

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Čítať viac
Kúpte spolu
19,98 €

„Pozbiera sa, čo je pozbierateľné. Ak rozbijete sklený pohár, môžete pozbierať črepy, ale nie pohár.“