Veľká Fatra - turistická mapa č. 121 - Kolektív autorov
Veľká Fatra - turistická mapa č. 121
6,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Turistické mapy sú vyhotovené z celého územia Slovenskej republiky a z južnej časti Poľska v mierke 1:50 000, z turisticky atraktívnych oblastí v mierke 1:25 000 v modernom grafickom vyjadrení a v praktickom formáte. Obsahujú aktuálny zákres turistickej nadstavby. Svojou bohatou obsahovou náplňou sú najpodrobnejšími a najobľúbenejšími turistickými mapami Slovenskej republiky. Obsahom turistickej nadstavby sú turistické a cykloturistické trasy, zimná turistika, orientačne dôležité objekty, významné pozoruhodné miesta a ďalšie informácie. Vysvetlivky sú spracované päťjazyčne: slovensky, nemecky, anglicky, maďarsky a poľsky. Mapy vydané a aktualizované do roku 1999 vrátane, majú turisticko-vlastivedný obsah umiestnený na rubovej strane v slovenskom jazyku, u niektorých titulov v mierke 1:25 000 aj v jazyku nemeckom. Mapy vydané a aktualizované od roku 2000 vrátane sú spracované so samostatnou mapovou a textovou časťou. Obe časti sú samostatne vložené do prehľadného nepremokavého obalu. Textová časť obsahuje rozšírené turistické informácie v slovenskom jazyku. Niektoré mapy majú textovú časť spracovanú v slovenskom a poľskom jazyku. Turistická mapa číslo 113 je vydaná aj v nemeckej mutácii. Všetky mapy vydané a dotláčané od roku 2000 majú zobrazenú zemepisnú sieť "WGS-84" umožňujúcu používať prístroje GPS. Každá mapa má grafickú pomôcku k rýchlemu odčítaniu vzdialeností a zemepisných súradníc. Mapy sú spracované DIGITÁLNOU TECHNOLÓGIOU.

Mierka tejto mapy je 1:50 000.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Veľká Fatra - turistická mapa č. 121 - Kolektív autorov
Malá Fatra - Vrátna 1:50 000 - Turistická mapa č. 110 -
13,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
VKÚ Harmanec
Rozmer
128×194 mm
ISBN
8586003320229
Naše katalógové číslo
6982
Hmotnosť
147 g
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Peter Uzek
26.10.2019
Na rozuzlenie deje treba citat do konca, niekedy aj viac krat
Autor velmi presne opisuje a vykresluje krasy oravskej prirody. Jeho rozpravacske chodnicky vas zavedu do dolin a na najvyssie vrcholky. Kniha je interaktina a citatel moze sam ovplyvnovat kde sa bude dej odohravat. Po dramatickych momentoch kedy dej graduje pride vrchol ktory citatela uspokoji a nasledne uvolnenym stylom prevedie spat do bezpecia. Knihu je mozne citat aj kazdy vikend a vdaka svojej interaktivite odkryje novy dej s novym vrcholom. Hlavna sa postava sa vyvija a jej odolnost voci namahe ktorej ju autor vystavuje. Pribehy su farebne a dobre nacasovane. citatel v kazdom
Kazdy Pribeh prechadza roznymi vrstvami deja niekedy vsak prijemne ostava dlhsi cas v jednej vrstve. Toto unavenemu citatelovi doda silu na dalsie citanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Veľká Fatra - turistická mapa č. 121 - Kolektív autorov
Malá Fatra - Vrátna 1:50 000 - Turistická mapa č. 110 -
13,98 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev