Biele Karpaty - Trenčín - turistická mapa č. 107 - Kolektív autorov
Biele Karpaty - Trenčín - turistická mapa č. 107
3,85 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Biele Karpaty - Trenčín - turistická mapa č. 107

Tretie vydanie

  • Kolektív autorov
Vydavateľstvo
VKÚ Harmanec, 2013
107. diel série
Turistická mapa

Turistické mapy sú vyhotovené z celého územia Slovenskej republiky a z južnej časti Poľska.

Čítaj viac

3,85 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Turistické mapy sú vyhotovené z celého územia Slovenskej republiky a z južnej časti Poľska v mierke 1:50 000, z turisticky atraktívnych oblastí v mierke 1:25 000 v modernom grafickom vyjadrení a v praktickom formáte. Obsahujú aktuálny zákres turistickej nadstavby. Svojou bohatou obsahovou náplňou sú najpodrobnejšími a najobľúbenejšími turistickými mapami Slovenskej republiky. Obsahom turistickej nadstavby sú turistické a cykloturistické trasy, zimná turistika, orientačne dôležité objekty, významné pozoruhodné miesta a ďalšie informácie. Vysvetlivky sú spracované päťjazyčne: slovensky, nemecky, anglicky, maďarsky a poľsky. Mapy vydané a aktualizované do roku 1999 vrátane, majú turisticko-vlastivedný obsah umiestnený na rubovej strane v slovenskom jazyku, u niektorých titulov v mierke 1:25 000 aj v jazyku nemeckom. Mapy vydané a aktualizované od roku 2000 vrátane sú spracované so samostatnou mapovou a textovou časťou. Obe časti sú samostatne vložené do prehľadného nepremokavého obalu. Textová časť obsahuje rozšírené turistické informácie v slovenskom jazyku. Niektoré mapy majú textovú časť spracovanú v slovenskom a poľskom jazyku. Turistická mapa číslo 113 je vydaná aj v nemeckej mutácii. Všetky mapy vydané a dotláčané od roku 2000 majú zobrazenú zemepisnú sieť "WGS-84" umožňujúcu používať prístroje GPS. Každá mapa má grafickú pomôcku k rýchlemu odčítaniu vzdialeností a zemepisných súradníc. Mapy sú spracované DIGITÁLNOU TECHNOLÓGIOU.

Mierka tejto mapy je 1:50 000.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
6969
Rozmer
128×194 mm
Rok vydania
2013
Hmotnosť
131 g
Vydavateľstvo
VKÚ Harmanec

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

5.1.2014
Názor čitateľa
Pri porovnaní s hiking.sk som zistil, že niektoré novšie, staré pár rokov, turistické či bežkárske trasy, chýbajú. Vydavateľstvo by mohlo údaje zaktualizovať. Drobné nezrovnalosti som zistil podobne pri viacerých mapách. Sú to drobné nedokonalosti, nestratím sa, ale mi to zníži trochu náladu: idem s novou mapou a zisťujem, že až tak nová/aktuálne nie je.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Knihy treba čítať s takou opatrnosťou a rozvahou, s akou boli napísané.“

Johann Gottfried von Herder