Knihy
E-knihy

Falun Dafa - pokyny k cvičeniam

DVD s pokynmi pre cvičenia čchi-kungového systému Falun Dafa

  CAD PRESS, 2009
  Výrobca
  CAD PRESS, 2009
  Réžia
  Séria
  Falun

  DVD obsahuje popis všetkých 5 cvičení čchi-kungového systému Falun Dafa, nazývaného aj Falun Gong, ktoré predvádza osobne zakladateľ systému, majster Li Chung-č'...

  Čítaj viac

  14,30 €

  Bežná cena Bežne 15,00 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o titule

  DVD obsahuje popis všetkých 5 cvičení čchi-kungového systému Falun Dafa, nazývaného aj Falun Gong, ktoré predvádza osobne zakladateľ systému, majster Li Chung-č'. Cvičenia sú jednoduché, ľahko naučiteľné a zvládnu ich ľudia všetkých vekových kategórií.

  Podľa spomalených a detailných záberov s popisom si aj začiatočník cvičenia rýchlo osvojí a pokročilejší žiaci si podľa nich môžu svoje pohyby opravovať. Cvičenia sú na DVD ukázané aj v normálnej rýchlosti za sebou.

  DVD ďalej obsahuje krátky úvod k systému Falun Dafa a úryvok jednej z prednášok, na ktorých majster Li vyučoval systém v Číne.

  Falun Dafa je uceleným systémom zušľachťovania mysle a tela. Po celé generácie sa odovzdával tajne, kým ho v roku 1992 pán Li Chung-č predstavil na verejnosti. Jeho účinky na myseľ i telo si už overilo viac ako 100 miliónov ľudí vo viac ako 80 krajinách sveta.

  Spolu s DVD vyšli vo vydavateľstve CAD Press aj knihy Falun Gong a Čuan Falun, ktoré záujemcovi poskytujú úplný cvičebný materiál pre kultivačnú prax.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Falun Dafa - pokyny k cvičeniam - Li Hongzhi
  Medvědí bratři - Robert Walker, Aaron Blaise
  21,91 €
  Ušetríte 1,08 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  5 hodnotení

  5
  0
  0
  0
  0
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Falun Dafa - pokyny k cvičeniam - Li Hongzhi
  Medvědí bratři - Robert Walker, Aaron Blaise
  21,91 €
  Ušetríte 1,08 €

  „Kniha je často dôležitejšia než veľká bitka.“

  Samuel Smiles