Flight Starter – štartovacia rampa pre lietadlo -

40,88 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o produkte

Flight Starter je mechanický spúšťač pre ľahké lietajúce modely lietadiel, z ktorých tri nájdete v súprave. Model tohto druhu je čistým dielom fantázie, ktorý vytvoril vzhľad pripomínajúci niečo z vesmíru – hviezdnu loď, raketoplán alebo blasterovú zbraň z dobrodružného filmu sci-fi. Celý dizajn sci-fi je implementovaný v štýle steampunk v kostre Ugears, ktorý vám umožňuje nahliadnuť do pracovného mechanizmu, ktorý sa dá zostaviť vlastnými rukami. Odpaľovacie zariadenie je vybavené gumeným pásovým motorom, ktorý zaisťuje napätie, ktoré pri uvoľnení poháňa lietadlo. Spúšť, ktorá spúšťa mechanizmus, má bezpečnostný zámok. Dosah vášho nového balistického modelu môže prekročiť 30 metrov. Kvalitná preglejka a ergonomický dizajn zaisťujú, že nosná raketa pohodlne sedí v ruke a umožňuje presnejšie zameranie.

Balenie obsahuje: 198 častí.
Veľkosť modelu: 2850x340x190 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie


Čítať viac
Rozmery krabice
380×170 mm
Hmotnosť
658 g
Katalógové číslo výrobcu
70075
Naše katalógové číslo
692227
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila hra vám?

„Existuje teória, ktorá tvrdí, že ak raz niekto zistí, prečo a načo presne je vesmír, ten sa okamžite vyparí a nahradí ho niečo ešte oveľa bizardnejšie a nevysvetliteľnejšie. Existuje aj druhá teória, ktorá tvrdí, že sa to už stalo. “