Synagoga satanova - Andrew Carrington Hitchcock
Synagoga satanova

18,75 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Synagoga satanova - Andrew Carrington Hitchcock
Synagoga satanova - Andrew Carrington Hitchcock

Synagoga satanova

Tajná historie světové židovské dominance

Vydavateľstvo
Bodyart Press, 2009
Počet strán
137
  • Brožovaná väzba
  • Čeština

18,75 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Ďalšie knižné vydania
Synagoga Satanova - Andrew Carrington Hitchcock
Brožovaná väzba
Čeština, 2015
Do 14 dní

18,75 €

Upozornenie: Táto kniha prezentuje myšlienky, ktorých sympatizanti spôsobili utrpenie a smrť miliónom nevinných ľudí. V dnešnej dobe vnímame s veľkým znepokojením nárast fašistických tendencií na Slovensku, preto sme sa rozhodli prijať mimoriadne kroky v súvislosti s niektorými titulmi ako je tento. Ak máme vedieť reagovať na nebezpečné myšlienky a ideológie, sme presvedčení, že musíme mať možnosť aj spoznať, z čoho pramenia a môcť ich kriticky zhodnotiť. Hoci sú tieto knihy často jasne nehumánne, môžu pomôcť v štúdiu histórie či k pochopeniu, aké uvažovanie viedlo ľudí k hrozným činom, ktorých sa dopustili. Úlohu kníhkupectva vnímame ako miesto, ktoré dokáže čitateľom odporučiť hodnotné knihy — a o to sa každý deň snažíme mnohými spôsobmi, no zároveň miesto, kde čitateľ vie nájsť čo najširšiu ponuku kníh a slobodne si vybrať tie, na ktoré si chce sám urobiť názor. Preto aj takéto knihy, kým neporušujú zákony, ponechávame v ponuke nášho internetového obchodu, kde je možné ich vyhľadať, nikde ich však aktívne nepromujeme, neodporúčame a nenaskladňujeme do kamenných kníhkupectiev. Celý zisk z ich predaja zároveň venujeme na organizácie podporujúce kritické myslenie a spoločenský dialóg. Knihy, ktoré priamo porušujú zákon alebo ich vydavatelia podľa štátnych autorít mali blízko k extrémizmu, v našej ponuke nebudeme mať a ak sa taká kniha u nás ocitne, budeme radi, ak nás na ňu upozorníte, ideálne aj s príslušnými rozhodnutiami úradov.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

K vydání této knihy nás vedl nárůst extremismu a antisemitských nálad. Chceme-li s takovými extremistickými pohnutkami úspěšně bojovat, musíme znát a pochopit to, z čeho vycházejí. Knihu A. C. Hitchocka nelze považovat za vysloveně antisemitistickou, poněvadž je dostupná i v Německu či Rakousku, kde je přístup k antisemitismu a rasismu oproti jiným zemím mnohem tvrdší. Český překlad je určen především historikům, politologům a taktéž pro všechny, kteří se zajímají o historii judaimu a s ním ruku v ruce antisemitismu. Informace obsažené v knize mohou být, až na některé vyjímnky, ve většině pravdivé. S čím však nelze jednoznačně souhlasit je snaha o pojímání židovstva jako jednolitého celku a tatáž snaha svalit na židovstvo vinu za veškeré zlo ve světě.

Poznámka: Tento titul je dotlač titulu z roku 2009 /pôvodne s tmavou obálkou/. Vydavateľ v tejto dotlači v roku 2016 zmenil obálku. Tento titul je identický s titulom z roku 2015 Synagoga Satanova.
Čítať viac
Počet strán
137
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
137×210 mm
Hmotnosť
161 g
Rok vydania
2009
Naše katalógové číslo
68686
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Bodyart Press
Kategorizácia

„Byla však pravda, že tehdy poprvé pochopil, že lidé, kterým se naučil důveřovat, by ho stejně mohli někdy zradit, a že je to sice zklamání, ale zároveň je to nevyhnutelné a že život ho bude pohánět pravidelným tempem vpřed, protože za každého, kdo ho nějakým způsobem zklame, se najde přinejmenším jedna osoba, která to nikdy neudělá.“

Malý život - Hanya Yanagihara
Malý život
Hanya Yanagihara