Vianočné mystérium - Jostein Gaarder,Vlado Král

Vianočné mystérium

Jostein Gaarder

Narodil sa 8. augusta 1952 v Oslo. Jostein Gaarder pôsobil istý čas ako učiteľ filozofie a dejín myslenia. Je spoluautorom viacerých učebníc o svetonázore a náboženstve. V posledných rokoch sa etabloval ako jeden z popredných nórskych spisovateľov pre deti a mládež.

Novinka
MP3 na stiahnutie

Nórske dievčatko Elisabet sa v predvianočnom ruchu stratí mame v obchodnom dome. Dievčatko sa zrazu ocitá medzi tými, ktorí putujú späť v čase do roku „nula“, aby boli v Betleheme pri narodení Jezuliatka.

Čítaj viac

9,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Nórske dievčatko Elisabet sa v predvianočnom ruchu stratí mame v obchodnom dome.
Dievčatko sa zrazu ocitá medzi tými, ktorí putujú späť v čase do roku „nula“, aby boli v Betleheme pri narodení Jezuliatka.
Nepohybuje sa však iba v čase, putuje zároveň v priestore – z Nórska na juh a spoznáva nové krajiny a ich históriu. A to nie je všetko!
Malý Joachim dostane starý adventný kalendár, ktorý ukrýva tajomstvo o stratenej Elisabet. A vy ho môžete odkrývať spolu s ním.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

E-knihy a audioknihy

Audiokniha (na stiahnutie)
Novinka
MP3 na stiahnutie
9,90 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
7:45
Naše katalógové číslo
685615
Rozmery
VIAN-MYSTER-WIS
Vekové odporúčanie
7+
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Martin
28.12.2020
Nezvyčajný a úžasné spracovaný námet
Túto knihu som si kúpil najskôr ako klasickú, papierovú. A teraz, kvôli deťom, aj ako audio verziu. Je to naozaj nezvyčajný námet, spojiť Vianoce s cestovaním v čase, s dejinami a s tajomným príbehom prostredníctvom adventného kalendára. A autorovi sa podarilo tento námet naozaj dobre napísať. Čítanie týchto príbehov, ktoré sú na pokračovanie od 1. do 24.12. je podľa mňa omnoho lepší adventný kalendár ako tie čokoládové z obchodov. Čítaj viac
Iveta
25.12.2020
Najkrajší adventný kalendár
Je to najkrajší adventný kalendár aký poznám. Čítali sme si ho s deťmi každý rok, odkedy vyšla kniha. Každý večer, cez vikendy hneď ráno. Tento rok ako audio som si jednotlivé dni pustila aj niekoľkokrát. Lebo sú to čarovné a magické pribehy ???? Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac

„Poézia je dielo z najsvätejších. S láskou sa pokloňte básnikovi, lebo jeho život býva životom nešťastným.“

Honoré de Balzac