Knihy
E-knihy
Vianočné mystérium - Jostein Gaarder,Vlado Král

Vianočné mystérium

Jostein Gaarder

Narodil sa 8. augusta 1952 v Oslo. Jostein Gaarder pôsobil istý čas ako učiteľ filozofie a dejín myslenia. Je spoluautorom viacerých učebníc o svetonázore a náboženstve. V posledných rokoch sa etabloval ako jeden z popredných nórskych spisovateľov pre deti a mládež.

Novinka
MP3 na stiahnutie

Nórske dievčatko Elisabet sa v predvianočnom ruchu stratí mame v obchodnom dome. Dievčatko sa zrazu ocitá medzi tými, ktorí putujú späť v čase do roku „nula“, aby boli v Betleheme pri narodení Jezuliatka.

Čítaj viac

9,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Nórske dievčatko Elisabet sa v predvianočnom ruchu stratí mame v obchodnom dome.
Dievčatko sa zrazu ocitá medzi tými, ktorí putujú späť v čase do roku „nula“, aby boli v Betleheme pri narodení Jezuliatka.
Nepohybuje sa však iba v čase, putuje zároveň v priestore – z Nórska na juh a spoznáva nové krajiny a ich históriu. A to nie je všetko!
Malý Joachim dostane starý adventný kalendár, ktorý ukrýva tajomstvo o stratenej Elisabet. A vy ho môžete odkrývať spolu s ním.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vianočné mystérium - Jostein Gaarder,Vlado Král
Tma - Jozef Karika
21,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
7:45
Rozmery
VIAN-MYSTER-WIS
Naše katalógové číslo
685615

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vianočné mystérium - Jostein Gaarder,Vlado Král
Tma - Jozef Karika
21,89 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev