PocketBook Touch HD 3

  PocketBook Touch HD 3 – Extraliga e-čítania... Čítať viac

  Výrobca
  PocketBook, 2018

  PocketBook Touch HD 3 – Extraliga e-čítania... Čítať viac

  od 172,00 €

  Najprv, prosím, vyberte variant.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Návod, ako si nastaviť automatické posielanie e-kníh na čítačku PocketBook nájdete tu :-)

  Viac o produkte

  PocketBook Touch HD 3 s osvetlením SMARTlight a zvukovým výstupom je tiež chránená technológiou HZO Protection™.
  Nová e-čítačka prostredníctvom špičkových technológií posúva hranice a ľuďom na celom svete, ktorí radi čítajú, poskytuje ešte viac príležitostí. PocketBook Touch HD 3, ktorá obsahuje všetky existujúce moderné funkcie pokročilého čítania, stelesňuje extraligu e-čítania.

  Mimoriadna ochrana vďaka technológii HZO Protection™
  Nová e-čítačka PocketBook Touch HD 3 je celá vodotesná vďaka technológii HZO Protection™. Poskytuje pocit pokoja pri čítaní na pláži, pri kúpaní alebo dokonca v daždi. Povrchová vrstva hrubá len niekoľko mikrometrov spoľahlivo chráni vnútornú elektroniku zariadenia pred možným poškodením spôsobeným vystaveniu vlhkosti alebo tekutinám. Technológia HZO Protection™ poskytuje e-čítačke stupeň ochrany IPX7, ktorý umožňuje ponoriť ju na 30 minút do hĺbky 1 meter v sladkej vode bez škodlivých účinkov.

  Výnimočne harmonické čítanie
  Zariadenie je vybavené multidotykovým displejom E Ink CartaTM HD (1 072 х 1 448, 300 DPI), ktorý zaručuje kontrast a ostrosť stránok e-knihy porovnateľné so skutočnou knihou. Technológia SMARTlight poskytuje plynulé vyváženie svetla umožňujúce harmonické čítanie cez deň aj v noci. Vďaka pokročilému nastaveniu možno upraviť nielen jas, ale aj farebnú teplotu podsvietenia. Predvolene je nastavený automatický režim SMARTlight, ktorý funguje v závislosti od denného času a zohľadňuje ľudské biorytmy. Tí, ktorí si chcú nastavenia podsvietenia prispôsobiť, ocenia dostupný manuálny režim. Nie je potrebné prestať čítať, aby ste nastavili úroveň jasu alebo farebnú teplotu. Jednoducho nastavte technológiu SMARTlight priamo z aplikácie na čítanie, na stránke e-knihy, potiahnutím prstom nahor alebo nadol na dotykovom displeji. Používateľ tiež môže vytvoriť neobmedzený počet šablón automatických nastavení technológie SMARTlight a prepínať medzi nimi.

  Maximum príležitostí s drobným zariadením
  K dispozícii sú integrované zvukové funkcie prostredníctvom zvukového adaptéra micro USB a bezdrôtového pripojenia Bluetooth. PocketBook Touch HD 3 podporuje zvukové formáty mp3 a m4b, vďaka čomu umožňuje pohodlne počúvať audioknihy a vytvárať záložky. Funkcia prevodu textu na reč Text-to-Speech prevádza text na reč a umožňuje e-čítačke nahlas čítať ľubovoľný textový súbor vo formáte podporovanom zariadením. PocketBook Touch HD 3 je vybavený novým produktovým dizajnom PocketBook, ktorý výrazne zlepšuje prenosnosť zariadenia. Táto e-čítačka s hmotnosťou len 155 g a rozmermi 161,3 × 108 × 8 mm sa zmestí do štandardného vrecka v džínsoch a dokonca aj do tej najmenšej dámskej kabelky. Produkt je dostupný v atraktívnych farbách pikantná meď a kovová sivá.

  A ešte viac
  Do veľkej vnútornej pamäte s kapacitou 16 GB si používateľ môže uložiť dvakrát takú veľkú digitálnu knižnicu a zbierku audiokníh ako v prípade predchádzajúcich zariadení PocketBook. PocketBook Touch HD 3 podporuje 17 obľúbených knižných formátov, ako aj 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG, TIFF). Výkonný dvojjadrový procesor Dual Core (2× 1 GHz) zaručuje rýchle reakcie všetkých aplikácií a služieb. Zabudované pripojenie Wi-Fi a služby Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud umožňujú rýchly a jednoduchý prenos ľubovoľného elektronického obsahu do zariadenia bez potreby pripojenia k počítaču. Dodávaná knižnica obsahuje 97 predinštalovaných bezplatných e-kníh v 14 jazykoch vrátane 7 v nemčine a 8 v angličtine. Pri čítaní s používaním predinštalovaných slovníkov Abbyy Lingvo® sa zlepšíte v cudzích jazykoch a bude to zároveň jednoduché a príjemné. Zabudovaný snímač zrýchlenia a funkcia automatického otáčania umožňujú používateľovi vybrať si najpohodlnejší spôsob držania e-čítačky – zvislo alebo vodorovne.
  Vďaka snímaču krytu môže používateľ predĺžiť výdrž batérie pomocou pohodlnej „funkcie spánku“ v kombinácii s príslušenstvom radu PocketBook kompatibilným s týmto modelom.
  PocketBook Touch HD 3 mení e-čítanie na umenie.

  Displej:6" E Ink® Carta™ (1072 × 1448)
  Frontlight:+ (SMARTlight)
  Protection:HZO Protection™ IPx7
  Text-to-Speech:Prevod textu na reč: Angličtina (15 ďalších jazykov je k dispozícii na bezplatné stiahnutie na lokalite pocketbook.ch)
  Dotykový displej:Kapacitný (multidotykový)
  Rozmery:161,3 x 108 x 8 mm
  Počet stupňov sivej:16 stupňov sivej
  Farba:Pikantná meď, kovová sivá
  Batéria:1 500 mAh (lítium-iónová polymérová)
  Procesor:Dual Core (2x1 GHz)
  Operačná pamäť:512 MB
  Pamäť flash:16 GB
  USB rozhranie:Micro-USB
  Slot externej pamäte:-
  Audiovýstup:MP3 (prostredníctvom adaptéra micro USB a pripojenia Bluetooth)
  Formáty elektronických kníh:PDF, PDF(DRM), EPIJB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
  Formáty snímok:JPEG, BMP, PNG, TIFF
  Zvukové formáty:MP3, M4B
  Menu čítačky je okrem iných jazykov aj v slovenskom a českom jazyku
  Hmotnosť:155 g
  Reproduktory:-
  Fotoaparát:-
  Bezdrôtové pripojenie:Wi-Fi (802.11 b/g/n)
  Doplnkové funkcie: Prehrávanie hudby, Slovník, Prehliadač obrázkov, Vstavané hry, Organizér, Webový prehliadač
  Materiál šasi:Plastický
  Slovníky:Slovníky ABBYY Lingvo® (24 jazykových kombinácií), anglicko-nemecký, Websterov slovník 1913
  Vývojár:PocketBook
  Čítať viac
  Rok vydania
  2018
  Edícia
  Vianočná ponuka čítačiek
  Naše katalógové číslo
  685297
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  5,0 / 5

  6 hodnotení

  6
  0
  0
  0
  0

  Ako sa páčil produkt vám?

  Recenzie čitateľov

  11
  Jana Valachová
  Overený zákazník
  13.10.2021
  Čítačka
  Musím sa priznať, že ku kúpe čítačky na e-knihy som sa odhodlávala dlhšie, ako by bolo vhodné. A aj keď sa to niekomu môže zdať viacej peňazí, ak ste milovníkom kníh a čítate ich všade (MHD, dovolenka, oslava u babičky...), tak verte, že do tohto sa Vám investovať oplatí! Výdrž baterky je veľmi dlhá, čítanie z displeja je príjemné pre oči (ja nosím šošovky a pri nekvalitných displejoch pociťujem únavu očí a mám ich suché a tu sa mi to nikdy nestalo), čítačka sama o sebe je veľmi spratná a ľahká (samozrejme, odporúčam si ju kúpiť aj s puzdrom). Navyše, e-knihy stoja menej, máte ich na stiahnutie okamžite a aj na tú dovolenku Vám 2-3 knihy nezaberú polku kufra, ale môžete si ich tam zobrať aj 10! Za mňa sa určite oplatí :) Čítať viac

  „Definití­vne rozhodnutia sa prijí­majú vždy a iba v takom duševnom stave, ktorý nemá trvať dlho.“

  Pan Gwyn - Alessandro Baricco
  Pan Gwyn
  Alessandro Baricco