Pravda o nás dvoch

Hana Repová

narodila sa na Slovensku a po maturite odišla do Nemecka, aby začala úplne nový život. Po ročnom pobyte nakoniec zakotvila v meste mnohých tvárí, ako sama nazýva Frankfurt nad Mohanom, v ktorom dodnes žije a pracuje. Fantázia ju sprevádza už od malička ale až v dospelosti sa rozhodla podeliť sa...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2019

Ďalšie formáty

Kniha
13,99 €

Kto si bez viny, hoď do mňa kameňom... Vo svojich spomienkach na detstvo sa Matthias Hoffman často vracia k bolestivému momentu zo svojej minulosti. To, čo kedysi urobil malej Nil si nedokáže odpustiť ani po rokoch. Dievčatko, ktoré...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kto si bez viny, hoď do mňa kameňom...

Vo svojich spomienkach na detstvo sa Matthias Hoffman často vracia k bolestivému momentu zo svojej minulosti. To, čo kedysi urobil malej Nil si nedokáže odpustiť ani po rokoch. Dievčatko, ktoré tajne obdivoval, ale stratil navždy. Ani v dospelosti nemá Matthias na ružiach ustlané. Akoby toho nebolo málo, musí čeliť vážnemu obvineniu zo smrti pacientky, ktorú v skutočnosti nezavinil.

Keď jedného dňa, pri večernej jazde mestom spozoruje ženu v šedom kabáte je presvedčený o tom, že je to "jeho" Nil. Ale tá je už predsa roky mŕtva.

Sled udalostí, ktoré spustí jeho úprimná spoveď a jeho doslova posadnutosť nájsť ženu, ktorú zahliadol na ulici, mu dokonale prevrátia život naruby.

Matthias to ale nevzdáva, stratiť, už totiž nemá čo...
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

13,99 €

Posielame do týždňa

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
8,99 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3685 hodín čítania
Rok vydania
2019
Edícia
Moderné romány
Naše katalógové číslo
677147
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Pre koho
pre ženy

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

31 hodnotení

28
3
0
0
0

Jena B.
25.5.2021
Pravda o nás dvoch
Ďalšia skvelá knižka, ktorá nie je len obyčajným romantickým príbehom. Niečo nám objasní z predošlej série, ukáže nám niečo nové a mihnú sa aj moje obľúbené postavy z Boh plače potichu. Skvelé čítanie. Čítaj viac
6
5.5.2021
Skvela
Kniha je oddychová, veľmi ľahko a pútavo napísaná, číta sa naozaj rýchlo - veď ja som ju zhltla skoro za 1 deň. Krásny príbeh muža, ktorý pod nátlakom svojho nepríjemného otca vykoná v detstve nie veľmi pekné gesto voči susedke, ktoré sa mu páči a poznačí to jeho ďalší život. Myslí si, že ju už nikdy nestretne po tragickej udalosti, ktorá sa stala v susedstve ale...osud je nevyspytateľný a po niekoľkých desaťročiach ju naozaj zahliadne a kolotoč príbehov a lásky sa začína.

Veľmi pekný romantický príbeh plný lásky, zápletiek, vtipných dialógov, skutkov odpustenia ale aj vypočítavosti a nenávisti.
Veľmi sa mi páči (nakoľko nie som fanúšik červenej knižnice), že sa v knihe nenachádzajú žiadne vulgárne opísané scény, nadávky pričom je nádherne opísaný vzťah medzi dvoma ľuďmi, ktorý neustále graduje.

Ak ste romantická duša a máte radi príjemné oddychovky, tak Vás určite osudy hlavných postáv chytia za srdce a knihu nebudetd chciet pustiť z ruky až dokým ju nedočítate do poslednej strany. Knihy od Hanky Repovej sú aspoň pre mňa zárukou kvality a oddychu pri dobrej knihe. Vrelo odporúčam každému.
Čítaj viac
5

Som hrdá mamina, cukrárka, knihomoľka. Milujem pečenie, zbožňujem knihy :) Momentálne mám 200 kníh a stále ich mám málo. Našťastie túto záľubu so mnou zdieľa aj mamina a sestra, takže vždy máme doma čerstvú knihu :) Som silný fanúšik Harryho Pottera, ale čítam historickú romantiku a knihy s tématikou 2.svetovej vojny a Holokaustu. Takže knihy nakupujem zväčša v týchto oddeleniach.

Lucia Hricová
1.3.2021
Bolo to ukľudňujúce čítanie. Ľahké, pútavé, príjemné, rýchle. Knihu som nepustila skoro z ruky, prečítaná v jeden deň. Oceňujem písanie autorky a zaraďujem si jej ďalšie knihy na môj wishlist.
Osudy postáv boli pretkávane minulosťou, ktorá im zasahovala do prítomnosti. Ukazuje človeku, že každý máme niečo za sebou, nejaké chyby, zle rozhodnutia a musíme s tým žiť. Príde mi trosku nereálne ako jeden chlap čaká celý život na ženu, ale okej. Môžeme sa tváriť, že sa to stáva. V tom prípade obdivujem výdrž a charakter toho muža.
Som rada, že som natrafila na ďalšiu slovenskú autorku s pútavým štýlom písania a toto určite nebola posledná jej kniha u mňa.
Čítaj viac
Alexandra
23.9.2020
Veľmi dobré
Knihu som si kúpila na základe recenzií a podľa obsahu. Neľutujem. Dobre sa to čítali, zaujímavý nápad, netuctová zápletka - dievča, turecká prisťahovalkyňa. Žiadne vulgárne scény, pekne opísaný vzťah, láska. A vtipné dialógy pri vedľajšej postave, dobre popísané iskenie medzi mužom a ženou. Čítaj viac
Anna Sirová
25.8.2020
Pravda o nás dvoch.
Skvelá kniha plná emócií, písaná štýlom, od ktorého sa proste nedá odtrhnúť, kým ju celú nedočítate. Určite odporúčam. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka