Knihy
E-knihy

Pieseň pre nevestu

    Bonton Film, 1998
    Výrobca
    Bonton Film, 1998
    Réžia

    Boli to časy, v ktorých bol internetešte len v plienkach a o mobloch ste mohli iba snívať. Písal sa rok 1985. A aj keď si to niektorí z vás nemôžu pamätať, môžete sa spoľahnúť na to, že aj vtedy ľudia vedeli, čo to znamená urobiť si dobrú párty.

    Čítaj viac

    15,73 €

    Bežná cena Bežne 16,56 €

    Ušetríte 5%

    Vypredané

    Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude film dostupný.

    Odporúčané tituly a kolekcie

    Viac o titule

    Boli to časy, v ktorých bol internetešte len v plienkach a o mobliných telefónoch ste mohli iba snívať. Písal sa rok 1985. A aj keď si to niektorí z vás nemôžu pamätať, môžete sa spoľahnúť na to, že aj vtedy ľudia vedeli, čo to znamená urobiť si dobrú párty. Presne tým sa živí aj Robbie (Adam Sandler). Okrem toho, že vie namiešať tú správnu hudbu na svadby a iné oslavy podobného druhu , vie veľmi dobre aj to, čo kedy povedať tak, aby zábava čo najlepšie gradovala. Podobným talentom sa môže popýšiť aj Julia (Drew Barrymore), ktorá pre zmenu na podobných oslavách dokáže namiešať tie správne nápoje. Z času na čas o seba zavadia pohľadom a prehodia pár slov, ale to je tak asi všetko. Keď však obaja nadviažu nové nádejné vzťahy a plány pokročia tak ďalej, že sa schyľuje k uzavretiu manželstiev, začína ísť do tuhého. Zdá sa totiž, že sa niekde stala chyba. Zistiť pred oltárom, že stojíte vedľa nepravého nie je práve ideálne. Ak však poznáte vhodnú alternatívu, ste ten najšťastnejší človek na svete. Zostáva iba nájsť riešenie, ako z toho vykľučkovať...
    Čítaj viac
    Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
    Dajte nám o tom vedieť.

    Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

    Originálny názov
    Wedding Singer, The
    Dabing
    český 2.0, anglický 2.0, maďarský 5.1, poľský 5.1
    Dĺžka
    95 min.
    Titulky
    české, poľské
     
    DVD obal
    Naše katalógové číslo
    67384

    Recenzie

    Ako sa vám páčil film?

    „Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“