Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Dita P. Dětem - Dita Pecháčková
Dita P. Dětem
28,63 €
Knihy
E-knihy
28,63 €

Bežná cena Bežne 31,73 €

Ušetríte 10%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali se: Ještě!
Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 stránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě!

Novou kuchařku připravovala Dita P. se stejným týmem jako minulé dvě. Fotografoval Jiří Turek s Janou Jabůrkovou, graficky ji upravila Zuzana Lednická ze studia Najbrt, výtvarnou ředitelkou a spoluautorkou textů byla její sestra Marika Pecháčková.

Kuchařka se rodila tři roky. Všechna roční období, svátky přírody, každý den celého roku. 365 dní, 365 stran+ 91 stran receptů.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dita P. Dětem - Dita Pecháčková
Deník Dity P. - Kuchařka - Dita Pecháčková
51,85 €
Ušetríte 3,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
456
Hmotnosť
2190 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Dita Pecháčková
Rozmer
255×295 mm
ISBN
9788090502529
Naše katalógové číslo
673693

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

2 hodnotenia

0
0
0
0
2

Andrea Dúbravčíková
predvčerom
Veľké sklamanie po dvoch predošlých knihách
Overený nákup
Prvé dve knihy Dity Pecháčkovej patria k mojim srdcovkám v kuchynskej knižnici, preto som vôbec neváhala pri objednaní tejto, aj vzhľadom na to, že varenie pre deti je u nás doma aktuálne. Táto kniha však vôbec neprináša recepty vyslovene pre deti a niektoré by malé deti ani jesť nemali - huby, polosurové vajíčka. Najväčším sklamaním je však ozrutná veľkosť knihy a štruktúra knihy. Tri štvrtiny knihy su len fotografie, väčšina z nich úplne zbytočných, v podstate Dita vydala rodinný album. Texty receptov nie sú uvedené pri fotkách jedál, ale až zhustene na kope v poslednej štvrtine knihy. Knihu určite neodporúčam, zaberie zbytočne veľa miesta s prázdnym obsahom. Veľká škoda papiera. Čítaj viac
Věra
predvčerom
Jsem velmi rozpačitá, kniha na mne spíše působí jako rodinné album,zbytečné fotky přírody, rozhodně to není to, co bych očekávala od kuchařky, potažmo receptů je zde velice poskrovnu, navíc některé z nich jsou "za každou cenu", např. Brambory pečené v popelu a neznám dítě, které oslovím Jarním pampeliškovým salátem,nebo Hráškovým rizotem se špenátem a kozím sýrem. Kniha je poměrně drahá, za tu cenu je možné na trhu zakoupit kuchařku plnou receptů. Čítaj viac
Eva Hánová
1.11.2019
Overený nákup
Kniha je objemnejšia a váži 2 kg. Prvých 365 strán v knihe sú fotky detí a prírody, je ich zbytočne veľa, až je to na škodu knihy. Poprekladané sú fotkami receptov, ktoré potom už priamo u receptov nie sú.
Recepty sú na posledných 67 stranách knihy, po dva, príp. jeden na každej stránke.
Celkove ma kniha hodne sklamala.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dita P. Dětem - Dita Pecháčková
Deník Dity P. - Kuchařka - Dita Pecháčková
51,85 €
Ušetríte 3,15 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev