Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Zrkadlo + Moja záhrada - sada - Táňa Keleová-Vasilková
Zrkadlo + Moja záhrada - sada
11,52 €
Knihy
E-knihy
11,52 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Zľava 23%
platí do 12. 11. 2019

Posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Zrkadlo:
Helena s Vladom majú také... obyčajné manželstvo. Bez väčších konfliktov, ale aj bez potrebnej iskry, ktorá by mu dávala láskavosť a hrejivosť. Helenu to trápi, no nevie, čo s tým, ako to zmeniť. A tak zatiaľ čo sa jej manžel vo voľnom čase venuje svojmu hoby, ona blúdi po internete a sníva... o všeličom... Žijú ako spolubývajúci. Našťastie majú dcéru, ktorá im nevedomky nastaví zrkadlo.

Moja záhrada:
Miesto, kde sa spomalí čas. Kde sa dejú zázraky. Opojne to v nej vonia a svet zostáva bokom. Je len záhrada a ja. Šepkajúce kvety, motýle, ktoré sú trochu popletené a prelietajú z kvetinky na kvetinku, pretože by chceli sedieť naraz na všetkých. Čmeliaky popíjajúce sladký nektár.

Záhrada je samostatný svet plný slobody, no aj v nej platia isté pravidlá. Je to ako so vzťahmi. Keď si človek záhradu nečičíka, nepestuje, nestará sa o ňu, časom stráca svoj pôvab. Zároveň jej treba ponechať aj určitú voľnosť, aby sa mohla rozrastať a potešiť srdce. Presne ako vo vzťahoch. Keby mi niekto v mojej tridsiatke povedal, že zo mňa bude záhradníčka, len by som sa neveriacky zasmiala. No ako plynul čas a mne pribúdali rôčky... Stalo sa.

Na stránkach tohto zápisníka sa dočítate o mojich obľúbených kvetinkách aj o tom, ako sa o ne starám. Pripájam aj fotky, pretože na besedách sa ma na ne často pýtate. Nikdy nezabudnem na to, ako mi raz istá pani povedala, že svoju záhradu vysadila podľa jednej z mojich kníh. Aj v tomto zápisníku nájdete nejaké malé inšpirácie. Listujte v ňom s rovnakou láskou, s akou ja pestujem kvety, s akou som písala tieto riadky, a zapisujte si doň všetky svoje výnimočné chvíle, postrehy a pocity. Jednoducho, čo len chcete. Poteší ma to.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrkadlo + Moja záhrada - sada - Táňa Keleová-Vasilková
Priateľky + Moje recepty - Táňa Keleová-Vasilková
20,50 €
Ušetríte 9,30 €

Recenzie, kritiky

„Tánine knihy čítam veľmi rada. V každom románe sú odhalené zákutia ženskej duše a pravda o každodennom živote. Túto novinku si určite nesmiete nechať ujsť.“
Gabriela Belopotocká, generálna riaditeľka IKAR

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
108
Hmotnosť
654 g
Vydavateľstvo
Ikar
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
669529
Rozmer
130×205 mm
Rok vydania
2019
Vydanie
1

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrkadlo + Moja záhrada - sada - Táňa Keleová-Vasilková
Priateľky + Moje recepty - Táňa Keleová-Vasilková
20,50 €
Ušetríte 9,30 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“