Zasnený Neznámy - Laini Taylor
Zasnený Neznámy
9,90 €
Knihy
E-knihy

Zasnený Neznámy

CooBoo, 2019
Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7 hodín čítania
Vydavateľstvo
CooBoo, 2019
1. diel série
Zasnený Neznámy

Lazlo Neznámy sníva o záhade strateného mesta Nárek. Ostatní sa mu posmievajú, že žije s hlavou v oblakoch. Keď sa však legendárni bojovníci zo zabudnutého mesta zjavia pred bránami, Lazlov sen sa razom môže zmeniť v skutočnosť...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 16,49 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jedna z piatich najlepších tínedžerských kníh roka 2018Uprostred púšte leží mesto, kde sa ľudia boja strašnejších vecí, ako je smrť. Kedysi z neho prúdili karavány naložené bohatstvom do celého známeho sveta. Pred dvesto rokmi sa jeho brány náhle zavreli a nikto netuší prečo. A čo je horšie, v jedno zimné popoludnie celý svet zabudol jeho pravé meno. A tak ho všetci volajú Nárek. Lazlo Neznámy sníva o záhade strateného mesta. Ostatní sa mu posmievajú, že žije s hlavou v oblakoch. Keď sa však legendárni bojovníci zo zabudnutého mesta zjavia pred bránami, Lazlov sen sa razom môže zmeniť v skutočnosť. Lenže prečo by si mali bojovníci vybrať práve jeho, aby zbavil ich mesto poslednej poškvrny? Veď je len sirota a pomocný knihovník. Lenže Lazlo strávil celý život zhromažďovaním všetkého, čo bolo kedy napísané o Náreku. Pozná príbehy, na ktoré sa dávno zabudlo, pozná minulosť, ktorá sa im vyparila a nebojí sa kráčať v ústrety budúcnosti, ktorej sa všetci obávajú. Nárek ťaží hlboká rana, ktorú v ľuďoch zanechali ich bohovia. A tí, ktorých všetci považujú za mŕtvych, ich po nociach mátajú, lebo zajtrajšky so sebou prinášajú len skazu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zasnený Neznámy - Laini Taylor
Šlabikár šťastia 5 - Pavel Hirax Baričák
19,80 €
Ušetríte 11,68 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Strange the Dreamer
Rok vydania
2019
Počet strán
496
Vydavateľstvo
CooBoo
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
668131
Kníhkupec
8. septembra 2019

Poznáte ten pocit, keď chodíte s hlavou v oblakoch, túlate sa po neznámych krajinách, bojujete s bohmi alebo premieňate olovo na zlato? Čo sa dokáže vyrovnať našim snom?
Lazlo sníva celé dni a noci. Sníva o meste, na ktoré všetci pomaly zabudli ale jeho neprestajne fascinuje. Zbiera každú rozprávku, povesť a načúva šeptu kníh a príbehov, ktoré ostatní považujú za plytvanie časom.
Keď sa mu jeho sen dostane na dosah, takmer ho nechá ujsť... Lenže nemôžete čakať, že k vám život príde, vy musíte ísť za ním.
Lazlo nie je nikto dôležitý, nemá meno, rodinu, a ani schopnosti potrebné na zúčastnenie sa výpravy do mesta, o ktorom vždy sníval. Jediné, čo vie je rozprávať príbehy, ku ktorým od detstva unikal a preňho boli vždy skutočnejšie ako realita. Môže príbeh niekoho bez mena, byť dôležitý? Mohol by sa stať legendou? Mohol by skutočne niečo zmeniť?

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


7
20.9.2019
Určite odporúčam :)
Mám síce 24 rokov, ale tento žáner ma nikdy neprestane baviť. Opisy miest sú magické, príbeh ešte magickejší. Čitateľ ním prepláva ako právoplatná postava románu. Budete žasnúť nad opismi jednotlivých miest, mať zimomriavky pri dôležitých pasážach, vcítite sa do jednotlivých postáv, ktoré vás povedú dejom a na poslednej stránke zistíte, že nechcete, aby to skončilo.

(momentálne dumám, či si druhú časť kúpiť po česky alebo čakať na slovenský preklad)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zasnený Neznámy - Laini Taylor
Šlabikár šťastia 5 - Pavel Hirax Baričák
19,80 €
Ušetríte 11,68 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth