Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Efektívna komunikácia v riaditeľni - Tatiana Soroková
Efektívna komunikácia v riaditeľni
14,30 €
Knihy
E-knihy
14,30 €

Bežná cena Bežne 14,80 €

Ušetríte 3%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Školské prostredie vystavuje pedagógov, ale aj žiakov enormnej záťaži. Ako vytvoriť v škole pozitívnu klímu, ktorá bude viesť k osobnej pohode pedagogických zamestnancov a žiakov? Jedinečná publikácia ,Efektívna komunikácia v riaditeľni prináša odpovede na otázky, ako správne komunikovať, aby nedochádzalo

Jedinečná publikácia ,Efektívna komunikácia v riaditeľni prináša odpovede na otázky, ako správne komunikovať, aby nedochádzalo
ku konfliktom medzi učiteľmi, prečo venovať pozornosť multikultúrnej výchove, ako pomôcť pedagogickým zamestnancom pri výchove a vzdelávaní detí.
Autorka publikácie precízne analyzuje vplyv vzájomných interakcií učiteľov a žiakov, ako aj žiakov navzájom na ich duševné zdravie.
Čitateľovi sa ponúka pohľad na neurózy, psychózy, úzkosti, frustráciu, komplex menejcennosti, depresie či syndróm vyhorenia, ale aj na ďalšie psychologické problémy vyskytujúce sa v školskom prostredí. Osobitná kapitola publikácie je venovaná spôsobom, ako minimalizovať tieto negatívne vplyvy a vytvoriť v škole zdravé prostredie, ktoré pozitívne vplýva na žiakov a pedagógov.

Bonusom publikácie sú praktické príklady, psychologické orientačné testy a odporúčania, ako úspešne predchádzať negatívnym javom.
Publikácia je určená pedagogickým zamestnancom a odborným zamestnancom škôl a školských zariadení, manažmentu školy, zriaďovateľom škôl a školských zariadení.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Efektívna komunikácia v riaditeľni - Tatiana Soroková
Fitness diár® 2020 -
25,46 €
Ušetríte 3,24 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Hmotnosť
304 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
152×212 mm
ISBN
9788075985378
Naše katalógové číslo
663257

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Efektívna komunikácia v riaditeľni - Tatiana Soroková
Fitness diár® 2020 -
25,46 €
Ušetríte 3,24 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green