TOP stavebné (jar 2009) -
TOP stavebné (jar 2009)
1,63 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

TOP stavebné (jar 2009)

Materiály, služby, technológie

  Výrobca
  UV GROUP, 2009
  Séria
  TOP stavebné

  "V stavebníctve nie je nikdy ani dosť času, ani dosť peňazí. Tento slogan je aktuálny dnes o to viac, že vo všetkých pádoch skloňujeme slovo „kríza“..."

  Čítať viac

  "V stavebníctve nie je nikdy ani dosť času, ani dosť peňazí. Tento slogan je aktuálny dnes o to viac, že vo všetkých pádoch skloňujeme slovo „kríza“..."

  Čítať viac
  1,63 €
  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  V stavebníctve nie je nikdy ani dosť času, ani dosť peňazí.


  "Tento slogan je aktuálny dnes o to viac, že vo všetkých pádoch skloňujeme slovo „kríza“. Chceli sme sa vyhnúť tomuto problému, aby to nevyzeralo ako prázdne klišé, ale realita nás nepustí. A tak chtiac-nechtiac musíme počítať s tým, že toto slovo, respektíve tento proces, zasiahne aj stavebníctvo.

  V tomto čísle, ktoré práve držíte v rukách, sme sa ekonomickej ani finančnej svetovej kríze nevenovali, ale ponúkame vám mnoho návodov na to, ako ušetriť peniaze, zdokonaliť stavebné procesy, využiť najnovšie technológie. Informácie, ktoré naša publikácia ponúka, majú široko-spektrálny záber riešenia problémov z oblasti environmentálnej, šetrenia energií, zabezpečenia ochrany pred zlodejmi ako aj pred požiarmi.

  Sme presvedčení, že pri listovaní našej publikácie nájdu odpoveď na svoje otázky nielen stavbári, ale aj dizajnéri, a predovšetkým laici, ktorí sa rozhodli svoje bývanie postaviť ako nové alebo zrekonštruovať to, v ktorom bývajú.

  Publikácia ponúka v rovnakej miere návod na technológie pri výstavbe domu, ako aj na zariadenie interiéru, či dotvorenie exteriéru a okolia domu. Na príprave projektu sa spolupodieľali spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, Mul-T-Lock a Best, ktorí sa stali našimi TOP partnermi. Tieto firmy nám pri príprave projektu poskytli mnoho kvalitných informácií čím výrazne prispeli k úspešnému spracovaniu publikácie.

  Vážení a milí čitatelia, veríme, že publikácia vám poskytne odpoveď práve na vaše problémy a pomôže vám ich riešiť. Bývať budeme, či je kríza, alebo nie. Aby sme bývali pohodlne, šetrne a esteticky, to záleží na nás."


  Redakcia
  Čítať viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  144
  Väzba
  brožovaná väzba
  Rozmer
  210×300 mm
  Jazyk
  slovenčina
  ISBN
  9788096968572
  Rok vydania
  2009
  Naše katalógové číslo
  65078

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  5,0 / 5

  44 hodnotení

  44
  0
  0
  0
  0

  „Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“