Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pokračovali sme ďalej vo svojej práci, po chvíli ho vystriedal jeho syn, ktorý už mal oveľa lepšie jednanie. V hlave mi však išlo: „Čo ak sa týmto útokom snažil niečo zakryť? Čo ak je na tom aute závažná porucha a on sa niečo snaží zakryť, prípadne tuší, že auto vôbec nekúpime a zbytočne auto prehliadame?" Už diagnostika vykazovala divné údaje. Snažili sa niekoľko krát vymazať chybu DPF filtra? Po naštartovaní sa nám taktiež úplne nezdal ostrejší zvuk motora. Auto malo mať údajne 125 000 kilometrov. Zatiaľ len samé otázniky, no nič konkrétne. Na skúšobnej jazde vyzeralo byť všetko v poriadku, do výkonu šlo normálne. Po skúšobnej jazde znova tá istá porucha. Ešte raz som skontroloval motor a začal vykazovať známky prasknutého tesnenia pod hlavou, prípadne aj prasknutej samotnej hlavy valcov. V nádržke chladiacej kvapaliny sa nachádzal olej. „To pred skúšobnou jazdou takto nebolo!" hovorím kolegovi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Návod ako kúpiť auto bez rizika - Erik Černák
Zrkadlový muž - Lars Kepler
17,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
49
Vydavateľstvo
OAPA
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
650711
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ivan Gemersky
13.11.2019
Overený nákup
Vynikajúca pomôcka nielen pri kúpe ale aj pri ďalšom užívaní auta..
Viac ako 100 perc..spokojnosť..
Čítaj viac
lukas kozelnicky
8.10.2019
Knihu odporúčam pri kúpe auta ale nie len pri nej!
Overený nákup
Kniha sa prečítala sama na 2-krát veľmi ľahko aj keď sa nepovažujem za "autíčkara". Sú tam rady čo si všímať na aute pri kúpe alebo aj počas pravidelno servisovania - toto využívaj teraz :). Ja som pri kúpe ojazdeného auta v minulosti pozeral viacero web stránok, ale v tejto knihe to je všetko na jednom mieste a aj s obrázkami. Kniha je prehľadná a dobre štrukturovaná. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Návod ako kúpiť auto bez rizika - Erik Černák
Zrkadlový muž - Lars Kepler
17,60 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green