Knihy
E-knihy

Osud nevyjednáva

Klient môjho šéfa

Michaela Zamari

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá na knižný trh vstúpila na jeseň v roku 2017 s dynamickým príbehom Šéf môjho šéfa. V lete 2018 vydala jeho pokračovanie s názvom Šéfom môjmu šéfovi a na jeseň si vydala novinku - príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami - Posledný džentlmen. V marci 2019...

Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #12
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Michaela Zamari, 2019

Séria pokračuje, príbeh Liany a Johannesa, dva diely v jednom! Ich životné cesty sa mali pretnúť už niekoľkokrát. Avšak osud má svoj vlastný časový harmonogram. Johannes je mladý, úspešný a charizmatický Švajčiar s...

Čítaj viac

10,49 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Séria pokračuje, príbeh Liany a Johannesa, dva diely v jednom!

Ich životné cesty sa mali pretnúť už niekoľkokrát. Avšak osud má svoj vlastný časový harmonogram.

Johannes je mladý, úspešný a charizmatický Švajčiar s nadhľadom, ktorý si nenechal zničiť charakter vysokým číslom na bankovom účte. Liana je sebestačná žena, ktorá miluje cudzie jazyky, venuje sa tlmočníctvu, dabingu či videám, a popritom sa po náročnom rozchode snaží znovu nadobudnúť životnú rovnováhu pri novej rodine na Slovensku.

Týždeň na čarokrásnom ostrove v Indickom oceáne vrcholiaci svadbou ich najlepších priateľov im konečne umožní stretnúť sa.
Ich materinské jazyky sú odlišné, ale k vzájomnej príťažlivosti nie sú potrebné titulky.
Iskra preskočí takmer okamžite, no čosi vo vzduchu im bráni, aby svojim citom nechali voľný priebeh. Obaja však pocítia nový elán, príval vášne a spaľujúcu túžbu.

Johannes môže mať takmer všetko a ženu ako Liana hľadal pridlho, lenže, čo ak mu Liana môže dať všetko, okrem toho jediného, čo si za peniaze nekúpi?

Má vôbec zmysel púšťať sa do vzťahu, ktorý je vopred odsúdený na zánik? Môže ich ťažká prekážka spojiť, alebo ich navždy rozdelí?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Osud nevyjednáva - Michaela Zamari
Mňa si nekúpiš - Vanda Kys
17,39 €
Ušetríte 6,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
531
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
646073
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


15

Blogerka, Humbook ambasádorka a nenapraviteľná milovníčka kníh <3

Jana Paveleková
pred tromi dňami
Jaji bloguje hodnotí
Osud nevyjednáva sa perfektne číta a to bez debaty. Stranu som „obracala“ jednu za druhou a naozaj sa mi páči autorkin progres. Kniha mi poskytla plnohodnotný zážitok. Pozitívne vnímam hlavne dôraz na detailný zážitok z pobytu na ostrove.
Veľmi rada som sa opäť stretla s Nelou a Tomasom. Prekvapila ma však samotná Liana, ktorá bola inteligentná, vtipná, vynaliezavá a ľudská. Jej talent kričí na míle ďaleko a skutočne som rada, že Michaela Zamari prvé spin off venovala práve jej a veľmi príťažlivému Johannesovi. Prežila si toho veľa zlého, no aj tak sa z nej vyformovala osobnosť. Myslím, že môže byť vzorom a jej život návodom pre tých, ktorí majú občas pocit, že sú stratení.??
Knihu určite odporúčam, romantičkám, večným snílkom a ženám, ktoré nehľadajú v knihách iba plytkú erotiku bez deja. Knihy tejto autorky sú pre mňa vždy niečím viac a tu to tak aj bolo. Kašlať na zahraničnú beletriu pre ženy, ktorá teraz valcuje slovenský trh. Presne to isté mi ponúka aj tvorba Michaely Zamari, len je v tom o kúsok viac citov, rozvinutejšieho deja a postáv a hlavne hĺbky, ktorá mnohým sľubným príbehom chýba.?
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Osud nevyjednáva - Michaela Zamari
Mňa si nekúpiš - Vanda Kys
17,39 €
Ušetríte 6,50 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“