Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Amerika -
Amerika
6,61 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
6,61 €

Posielame do 15 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,61 €

Viac o produkte

Politická mapa Severnej a Južnej Ameriky. Nájdete tu všetky názvy krajín, ostrovov, morí i oceánov. Po krajoch sú vlajky s názvom hlavného mesta krajny, ktoré je možné priradiť len k správnemu názvu štátu.

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Amerika -
Lepidlo Conserver -
10,88 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
70
Katalógové číslo výrobcu
KL4
Rozmery postaveného puzzle
285x365 mm
Naše katalógové číslo
64565
Rozmery krabice
285×365 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Kúpte spolu
Amerika -
Lepidlo Conserver -
10,88 €

„Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

W. H. Auden