Knihy
E-knihy

Európa (politická)

  TOP #13
  48 dielikov
  Výrobca
  Larsen

  Politická mapa Európy s farebným rozlíšením krajín. Názvy hlavných miest, významných väčších miest, ostrovov, riek. Obsahuje vlajky štátov...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  6,61 €

  Viac o produkte

  Politická mapa Európy s farebným rozlíšením krajín. Názvy hlavných miest, významných väčších miest, ostrovov, riek. Obsahuje vlajky štátov.

  Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
  Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Európa (politická) -
  Mapa sveta – Drevené magnetické puzzle -
  53,06 €
  Ušetríte 1,45 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet dielikov
  48
  Katalógové číslo výrobcu
  K2T
  Rozmery postaveného puzzle
  285x365 mm
  Naše katalógové číslo
  64561
  Rozmery krabice
  285×365 mm

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Európa (politická) -
  Mapa sveta – Drevené magnetické puzzle -
  53,06 €
  Ušetríte 1,45 €

  „Kniha je základný predpoklad pre dobrý život.“

  Mortimer J. Adler