Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Svet (politický) -
Svet (politický)
6,61 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
6,61 €

Posielame do 15 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,61 €

Viac o produkte

Politická mapa sveta s farebným rozlíšením krajín. Názvy krajín, ich hlavné mestá, moria, oceány, ostrovy. To všetko z nej vyčítate. Mapu lemujú kresby obyvateľov a rás na hornej časti a na dolnej dopravné prostriedky. Vo vnútri sú zobrazené historické lode a mená bádateľov.

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Svet (politický) -
Lepidlo na puzzle (120 ml) -
9,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
107
Katalógové číslo výrobcu
K1
Rozmery postaveného puzzle
365x285 mm
Naše katalógové číslo
64558
Rozmery krabice
365×285 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Kúpte spolu
Svet (politický) -
Lepidlo na puzzle (120 ml) -
9,60 €

„Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

W. H. Auden