Knihy
E-knihy
6,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Malé úvahy a príbehy s DMO, alebo “Šach s DMO”.

Život s detskou mozgovou obrnou nie je ľahký. Vedia to ľudia, ktorí taký žijú. Je ťažké vcítiť sa do pocitov iného človeka. Nie ste na jeho mieste, v jeho hlave. Aj keď sa snažíte pochopiť, nikdy úplne neporozumiete. Avšak táto kniha vám aspoň trochu pootvorí dvere do komplikovaného sveta tejto diagnózy. Je mostíkom k väčšej tolerancii. Zistíte, že to, čo sa vám javí zvláštne, je pre nich normálne. Toto je dielo, ktoré malo vyjsť už dávno.&l

Niekedy nám obyčajný vypočutý rozhovor prevráti život naopak. Začneme cítiť depresiu a nevieme sa dostať von z bludného kruhu emócií. „Čo ak si vymýšľa?“ bola veta, ktorá mi ublížila. Po návrate z terapie som preto začala vykonávať svoju individuálnu terapiu pomocou písania malých príbehov o mojom hendikepe. Mne každý príbeh v tejto knihe pomohol. To, či pomôže aj Tebe, milý čitateľ, závisí od Teba.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malé úvahy a príbehy s DMO / Šach s DMO - Diana Kankulová
Môj príbeh - Michelle Obama
19,90 €
Ušetríte 6,95 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Vydavateľstvo
Elist
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
636181
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Ondrej Rosík
predvčerom
Veľmi pútavé čítanie
Kniha je prierezom života jednej slečny. Autorka ju napísala sama, jedným prstom na počítači. Dobre sa to čítalo, je vidieť, že sama veľa číta a má slovnú zásobu. Nebojí a nehanbí sa odhaliť svoje vnútro. Otvorene rozpráva o viere, o problémoch a o tom, ako to všetko zvláda. Ak vás niekedy zaujímalo, ako žijú ľudia so zdravotným postihnutým, alebo inak obdarení, určite odporúčam.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malé úvahy a príbehy s DMO / Šach s DMO - Diana Kankulová
Môj príbeh - Michelle Obama
19,90 €
Ušetríte 6,95 €

„Obyčajný človek sa môže obklopiť tisíckami kníh a od toho momentu mať aspoň jedno miesto na svete, kde sa môže cítiť šťastný.“

Augustine Birrell